תושבים באור עקיבא טוענים: “מוקד 106 לא זמין או לא מטפל בתלונות”

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

תושבים באור עקיבא טוענים: “מוקד 106 לא זמין או לא מטפל בתלונות”

-

מגדלור-פיד ♋

תושבים באור עקיבא טוענים כי המוקד העירוני 106 לא זמין בתקופה האחרונה. במקרה אחר נטען כי דיווח למוקד כלל לא טופל. את התלונה קיבלנו ממספר תושבים ולא מתושב אחד. גם כאשר אנחנו, כמערת המקומון ניסינו לחייג למוקד – לא קיבלנו מענה.

התושב ויטלי סיפר בתגובה לכתבה על אשפה ברחוב שפרסמנו: ” אני לא מבין מדוע מוקד עירוני לא זמין. ניסיתי להתקשר בשבוע שעבר ללא מענה, ופעם נוספת לאחר מספר ימים – פשוט אין מוקד עירוני”.

בתחילת החודש דיווח ל’מגדלור ניוז’ התושב אלי: “לפנות בוקר היה ריח חזק מאוד של פלסטיק שרוף באזור התעשייה באור עקיבא, לדעתי מאחד המפעלים. הרעש העיר את כל השכונה ב6 בבוקר”.

מוקד עירוני. צילום אילוסטרציה: פיקסביי

התושב הוסיף: “בשעה 7 הופסק הרעש. דיווחתי למוקד אבל הם לא טיפלו. המפעל הפסיק עם הרעש לבד”.

התושב מספר כי בשכונות הוותיקות כלל לא מודעים למוקד. “לא כל התושבים פה מודעים למוקד או שיודעים איך לפנות אליו. גם לא יודעים שניתן לפנות אליכם כמקומון. עד שיש אחד כמוני שכן מוכן להתקשר ולנסות לטפל – מנפנפים אותו”.

התושב מוסיף באכזבה: “יש לי דוגמאות נוספות מהעבר. זו לא הפעם הראשונה שאני מתקשר ולא מטפלים. בשכונות החדשות – אם עובר אופנוע בכביש ויש רעש ישר מתקשרים להתלונן ומטפלים. בשכונות הוותיקות נוסעים אופנועים על המדרכות ובתוך השכונות ובלוקים ובתוך הפארקים ויכולים לסכן את חיי ילדינו. זה הפך להיות הרגל אז אף אחד לא מדווח כבר. גם אם נדווח, לא בטוח שיטפלו…”.

בתאריך 8.4.19 עשינו ניסיון משלנו והתקשרנו אל המוקד העירוני של אור עקיבא – מספר *2106 , אך גם כעבור 34 שניות של צלצול – לא היה אף מענה.

הבוקר, עשינו ניסיון פתע נוסף. בשעה 12:55 חייגנו אל המספר, וכעבור 30 שניות היה מענה. יש לקחת בחשבון כי בימים אלה של פסח המענה ייקח קצת יותר זמן מהרגיל עקב פניות מרובות, אך מה קורה ביתר הימים?

רוח הדברים הובאו לידיעת לשכת ראש עיריית אור עקיבא וממנה נמסר כי הנושא ייבדק.

43920cookie-checkתושבים באור עקיבא טוענים: “מוקד 106 לא זמין או לא מטפל בתלונות”

האם הכתבה עניינה אותך? 👆

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

דילוג לתוכן