בהשקעה של מאות אלפי שקלים: תשתיות מחשוב חדשות הותקנו בעיריית אור עקיבא

הפרויקט המורכב בוצע על ידי חברת ONE Systems. עדיאל ישראלי, גזבר עיריית אור עקיבא: הקמת תשתית המחשוב החדישה שתאפשר לנו להעניק שירות טוב ויעיל יותר לתושבים"
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

בהשקעה של מאות אלפי שקלים: תשתיות מחשוב חדשות הותקנו בעיריית אור עקיבא

הפרויקט המורכב בוצע על ידי חברת ONE Systems. עדיאל ישראלי, גזבר עיריית אור עקיבא: הקמת תשתית המחשוב החדישה שתאפשר לנו להעניק שירות טוב ויעיל יותר לתושבים"

מגדלור-פיד ♋

ONE, מחברות ה-IT המובילות בישראל, השלימה בהצלחה פרויקט להקמת תשתית מחשוב מתקדמת בעיריית אור עקיבא. הפרויקט, שהיקפו מוערך במאות אלפי שקלים, נמשך כשלושה חודשים והסתיים לאחרונה.

מטרת הפרויקט הייתה לפשט את תשתיות המחשוב של עיריית אור עקיבא, לאפשר ניהול של כל התשתית “בקליק אחד”, ולספק נראות מלאה של הרשת. לשם כך הקימה ONE תשתית מחשוב חדישה ומתקדמת המבוססת על פתרון תשתית היפר-אחודה (HCI) של חברת Nutanix עם שרתי Lenovo ומתגים של HPE.

הפרויקט המורכב שבוצע בידי ONE Systems, חטיבת התשתיות והאינטגרציה של ONE, כלל הגירה של הסביבה הישנה לסביבה החדשה באמצעות כלי הגירה של Nutanix , והווירטואליזציה של הפתרון כולו מבוססת על Nutanix AHV Virtualization. במקביל לכך הוקם מערך נוסף לסביבת ה-DR של הלקוח (גיבוי והתאוששות מאסון) שהתבסס על Near-Synchronous DR, פתרון מובנה של Nutanix אשר פותח למטרה זו.

עוד כלל הפרויקט מערכת Prism של Nutanix המאפשרת ניהול של כל התשתיות ב-one click, ומערכת NAC מסוג ClearPass של Aruba אשר מספקת נראות מלאה לרשת העירייה. בהיבט האבטחה, הוטמעו שתי מערכות FireWall של Fortinet ומערכת גיבוי מתקדמת של Arcserve.

עדיאל ישראלי, גזבר עיריית אור עקיבא מציין כי “עיריית אור עקיבא נמצאת בתנופה ובצמיחה, והדבר מתבטא בין היתר בהקמת תשתית המחשוב החדישה שתאפשר לנו להעניק שירות טוב ויעיל יותר לתושבים.

“הודות לעבודה המסורה של חברת ONE ובסיומו של פרויקט מאתגר, אנו נמצאים כעת בנקודה שתאפשר לנו להמשיך ולהשתפר בעתיד כרשות מוניציפלית מובילה, הן בהיבט התפעולי והן בהיבט של שיפור השירותים לתושב. הבחירה     Nutanix  והשותפות עם ONE הייתה ללא ספק הבחירה הנכונה עבורנו ואנו צופים המשך שיתוף פעולה גם בעתיד”.

שלום דיין || צילום: חזי שגב

שלום דיין, מנכ”ל ONE Systems, חטיבת התשתיות והאינטגרציה של ONE הוסיף כי “אנו שמחים שעיריית אור עקיבא נתנה בנו אמון ובחרה ב-ONE לביצוע פרויקט שהיה אסטרטגי עבורה. הביצוע המהיר והעלייה החלקה לאוויר הושגו בזכות עבודת צוות ותיאום מושלם בין גורמים מקצועיים ב-ONE למחלקת המחשוב של עיריית אור עקיבא, בראשות שאדי אבו איוב.

“הניסיון שלנו בפרויקטי תשתיות HCI של Nutanix  מאפשר לנו לספק לארגונים ערך רב תוך צמצום משך הפרויקט והקטנת רמת הסיכון לאפס, הודות למתודולוגיה סדורה לניהול פרויקטים שפיתחנו ב-ONE”.

ONE (וואן טכנולוגיות תוכנה בע”מ) היא חברה ציבורית הנסחרת בבורסת תל אביב, ונמנית על חברות ה-IT המובילות בישראל בתחומי התוכנה ואינטגרציית המערכות. החברה מעסיקה כ-4,000 עובדים מקצועיים בארץ ובחו”ל ומספקת פתרונות מחשוב מקצה לקצה ושירותי מיקור חוץ ליותר מ- 2,000 לקוחות במגזרי התעשייה, היי-טק, בנקאות, פיננסים, ביטוח, קמעונאות, מסחר ועוד.

לכל העדכוניםחדשות אור עקיבא

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

הגיבו על הכתבה:

guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

דילוג לתוכן