תאונת דרכים קשה וחזיתית הלילה בין פרדס חנה לגן שמואל: חמישה נפצעו, אחד קשה

תאונת דרכים קשה וחזיתית הלילה בין פרדס חנה לגן שמואל: חמישה נפצעו, אחד קשה

-

מגדלור-פיד ♋

תאונת דרכים קשה הלילה על כביש צומת 65 -650, סמוך לפרדס חנה. שני כלי רכב פרטיים התנגשו חזיתית כשבאחד מהם הנהג נלכד כשהרכב הפוך על צידו.

ממגן דוד אדום דיווחו כי בשעה 23:27 התקבל דיווח במוקד 101 של מד”א במרחב שרון על תאונה בין שני כלי רכב שאחד מהם התהפך בכביש 650 סמוך לגן שמואל לכיוון פרדס חנה.

חובשים ופראמדיקים של מד”א העניקו טיפול רפואי ופינו  לבית חולים הלל יפה 5 פצועים בהם גבר כבן 30 במצב קשה, בהכרה, עם פגיעה רב מערכתית לאחר שנלכד ברכב ההפוך זמן ממושך. מהרכב השני פונו ילד כבן 9 במצב בינוני ו- 3 פצועים נוספים במצב קל עם חבלות.

תאונת דרכים קשה ליד פרדס חנה. צילום: כבאות חוף

במקביל, הוקפצו שני צוותי כיבוי בפיקודו של להב לירון טוביאנו לזירה. לוחמי האש פעלו לחילוץ הלכוד, גבר כבן 30 לחייו ארוכות באמצעות כלים הידראוליים , חיתוך הגג והרחקת ההגה ולבסוף העבירו אותו להמשך טיפול של כוחות הרפואה.

מפקד האירוע להב לירון טוביאנו הוסיף: “כשהגענו למקום ראינו תאונה חזיתית עם לכוד אחד אבל היו שם גם ילדים , בדרכות פגיעה שונות מטופלים ע”י מג”א. חילצנו את הנהג שהיה לכוד הרכב והעברנו להמשך טיפול”.

פאראמדיק מד”א דוד שוסמן סיפר: “במקום היה רכב הפוך על הצד שבתוכו נלכד הנהג גבר כבן 30 ורכב נוסף מעוך עם 4 נוסעים, בהם ילד כבן 9 ושלושה מבוגרים שהתהלכו מחוץ לרכב.

הענקנו לפצועים טיפול רפואי ראשוני במקום ולאחר שהלכוד חולץ עי הכבאים מהרכב פינינו אותו לבית החולים כשמצבו קשה, הילד סבל מחבלות בפנים ובראש ושלושת הנוסעים הנוספים שמצבם היה קל סבלו מחבלות בגופם, טיפלנו בהם ופינינו אותם לבית חולים כשמצבו של הילד בינוני והשאר קל”.

44220cookie-checkתאונת דרכים קשה וחזיתית הלילה בין פרדס חנה לגן שמואל: חמישה נפצעו, אחד קשה

האם הכתבה עניינה אותך? ▲

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותךהצטרפו אלינו

ארכיון כתבות