למרות הקורונה: עשרות אירועי תרבות יתקיימו בחדרה

דרייב אין, קונצרטים ומופעים בגנים ציבוריים בחדרה. משרד התרבות והספורט אישר השבוע תמיכה כספית לצורך קיום פעילויות תרבות ופנאי שיתקיימו בעיר בחודשים הקרובים

משרד התרבות והספורט בראשות השר חילי טרופר, אישר השבוע קבלת הרשאה כספית של כ 200 אלף שקלים שיתקבלו מהמשרד לתקצוב של 25 אירועי ופעילויות תרבות, פנאי ואמנות בחדרה, הצפויים להתקיים עד חודש אוקטובר הקרוב.

בין הפעילויות, הופעות רחוב, קונצרט והקרנת דרייב אין, הקרנות סרטים במרחב הפתוח ומפגש עם היוצרים, שעות סיפור, מופע מוסיקלי עם אמן חדרתי ועוד.
התקצוב שנתקבל עבור פעילויות ואירועי תרבות בחדרה התקבל במסגרת קול קורא 'אירועי תרבות ברשויות 2020' שיצא מטעם משרד התרבות והספורט.

הבקשה לתקצוב קודמה לאחרונה ע"י המשנה לראש העיר ויו"ר סיעת מחוברים עו"ד יניב דרי, יחד עם חבר המועצה ממחוברים, רונן הילף וזאת כחלק משיתוף הפעולה הנרקם עם השר טרופר, בהמשך לפגישה שהתקיימה בלשכתו. השבוע כאמור, קיבלו את האישור המיוחל.

דרי (מימין), השר טרופר והילף, השבוע || צילום: דוברות סיעת "מחוברים"

"אני מודה לשר התרבות חילי טרופר, שהבין את הצרכים בשטח ואת החשיבות הרבה לפעילויות תרבות ופנאי בסביבת המגורים, בייחוד בתקופה מורכבת זו", ציין דרי השבוע. "כמו כן אני מודה לראש העירייה צביקה גנדלמן על האישור למאצ'ינג הכספי הנדרש על מנת לקבל את התקצוב החשוב ממשרד התרבות והספורט, ולמנהל אגף אתו"ס אלה ביאר, על ריכוז המאמץ בנושא זה."

במהלך ספטמבר ואוקטובר הקרובים, תתקיימנה פעילויות מגוונות בהן פעילויות קהילתיות במרחבים הקהילתיים באמנות פלסטית, חמש הקרנות קולנוע ישראלי ומפגשים עם יוצרי הסרטים בגנים ציבוריים ברחבי העיר, הקרנת דרייב אין מיוחדת, מופע מוסיקלי עם האמן החדרתי נדב קקון, קונצרט שיתקיים באולם התרבות רינה שני, או בגינה ציבורית בהתאם למתווה הקורונה, מופעים שונים וסדנאות ייחודיות בגנים הציבוריים ברחבי העיר.

עקוב
Notify of
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

כל הזכויות שמורות למגדלור ניוז 2023

דילוג לתוכן