ראש עיריית אור עקיבא דוחה את הפרסום בעניינו כי הוא שוקל להתפטר

על פי הפרסום הבוקר ברשתות החברתיות, אדרי הצהיר במכתב כי הוא שוקל לעזוב את תפקידו אולם להישאר חבר מועצת העיר || אדרי ל"מגדלור ניוז": "מתכוון לשרת את הציבור עד סוף הקדנציה"

ראש עיריית אור עקיבא יעקב אדרי, מוסר בצהריים (חמישי) למגדלור ניוז כי אין בכוונתו להתפטר מתפקידו בראשות העיר. זאת על רקע הפרסום ברשתות החברתיות היום, כי אדרי שוקל להתפטר מתפקידו. 

על פי הפרסום, אדרי הצהיר במכתב כי בכוונתו להתפטר מראשות העיר, אולם ברצונו לכהן כחבר מועצת העיר ולהישאר כחבר המועצה עד סוף כהונתה. על פי הפרסום, במידה ואדרי יתפטר, יתקיימו בחירות לראשות העיר בתוך 60 יום מיום ההתפטרות, וחברי מועצת העיר ימשיכו בכהונתם עד סוף הקדנציה.

אדרי מסר בתגובה לפרסום: "אני מתכוון לשרת את הציבור שבחר בי עד סוף הקדנציה בראשות העיר". כזכור, בין ראש העיר לחברי מועצת העיר נתגלעו חילוקי דעות על רקע מינוי תפקידי סגניו.

עוד במגדלור ניוז >>
בניגוד לעמדת ראש העיר אור עקיבא: מועצת העיר אישרה מינויים של אלי אנקונינה וארקדי גדילוב כסגני ראש העיר
בקשה לתביעה ייצוגית נגד עיריית אור עקיבא: גובה דמי “חצרנות וניקיון” בניגוד להוראות הדין
DoTi כאן כדי לתבל את המוזיקה הישראלית

כזכור, בשבוע שעבר מועצת העיר אישרה השבוע בישיבה שלא מן המניין את מינויים של סגני ראש העיר אלי אנקונינה וארקדי גדילוב, כל אחד מהם במחצית המשרה. על פי ההצעה שהעלו חברי המליאה בישיבה, אנקונינה יכהן כממלא מקום ראש העיר בחצי משרה בשכר, כך גם גדילוב כסגן בחצי משרה בשכר, אולם ההצעה לטענת היועץ המשפטי לעירייה אינה חוקית ועתידה להתברר בהמשך.

עוד אישרה המליאה את מינויים של אברהם כהן ויוסי כדורי כסגנים בתואר ללא שכר, ברוטציה עד סיום הקדנציה, ואת מינויו של עו”ד נח שמאילוב כמשנה לראש העיר ללא שכר.

ראש העיר אדרי ציין במהלך הישיבה כי הוא מתנגד להעלאת ההצעה, כיוון שהוא מעוניין “להידבר עם כולם ולהביא את המינויים בצורה מסודרת. סגנים בשכר המשמעות היא שעליי להאציל סמכויות. אני לא מאציל סמכויות בשלב זה”.

הילד שלכם מתכנן להתחפש למחבל? במשרד החינוך הוציאו הנחיה חדשה

במשרד החינוך ניתנו היום הוראות לבתי הספר ומוסדות החינוך לקראת חג הפורים שיחוג בחודש הבא | "המשרד מעודד את התלמידים והמשפחות ליטול חלק בשמחת החג, באופן ובסגנון שנכונים להם, מתוך כבוד והכרה בדאגה או בעצב שהם חווים"

קרא עוד »
—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוזר:
מגדלור ניוז אונליין – כל החדשות מכל האזור • חמ"ל – הודעות חירום מידיות • חדרה- חדשות חדרה • אור עקיבא – חדשות אור עקיבא • פרדס חנה-כרכור –חדשות פרדס חנה-כרכור •  בנימינה-גבעת עדה – חדשות בנימינה-גבעת עדה  • זכרון יעקב – חדשות זכרון יעקב •חריש – חדשות חריש • חוף הכרמל – חדשות חוף הכרמל •מנשה – חדשות מנשה • עמק חפר – חדשות עמק חפר
לכל הקבוצות של רשת מגדלור ניוזר – הקליקו
—————————————————-
עקוב
Notify of
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

תחנת החשמל החדשה שתשפיע על זכרון יעקב, בנימינה, אור עקיבא וגם פארק התעשייה קיסריה | כל הפרטים [וידאו]

הקמת התחנה בזיכרון יעקב תוסיף השנאה גם בעבור תחנת המשנה בקיסריה, ויחולק אחרת ניהול החשמל – כדי להקצות השנאה לפרויקטים גדולים באזור קיסריה, ובפרט בפארק התעשייה בעיר ושכונת אור- ים באור עקיבא

קרא עוד »

במשך למעלה מ-13 שנים אנחנו מסקרים חדשות אזוריות!

האתר מגדלור ניוז הוא אתר חדשותי העובד ממש כמו ynet אך במתכונת אזורית. אנו מסקרים במהלך היום את כל המתרחש בערים וביישובים:

חדרה, פרדס חנה-כרכור, אור עקיבא, בנימינה-גבעת עדה, קיסריה, זכרון יעקב, ישובי חוף כרמל, עמק חפר, מנשה, אלונה, חריש ועוד.

במשך למעלה מ-13 שנים אנחנו מסקרים חדשות אזוריות!

האתר מגדלור ניוז הוא אתר חדשותי העובד ממש כמו ynet אך במתכונת אזורית. אנו מסקרים במהלך היום את כל המתרחש בערים וביישובים:

חדרה, פרדס חנה-כרכור, אור עקיבא, בנימינה-גבעת עדה, קיסריה, זכרון יעקב, ישובי חוף כרמל, עמק חפר, מנשה, אלונה, חריש ועוד.

דילוג לתוכן