תושב חדרה נסע בפראות תחת השפעת אלכוהול בכביש 6 עם בנותיו הקטנות באוטו

לאחר שנעצר, הבחינו השוטרים כי ברכב נכחו 3 ילדות קטנות בגילאי 4-9 || בשל החשד כי הנהג בהשפעת אלכוהול עקב בקבוק וודקה פתוח שהיה ברכב, בוצעה בדיקת שכרות ונמצא כי הוא בהשפעת אלכוהול בכמות 1015 מ"ג (פי 4 מהמותר)

דיווח של אזרחית למוקד אגף התנועה, הוביל למעצר של נהג שנסע בפראות וסיכן את משתמשי הדרך, כאשר הוא בהשפעת אלכוהול ובנותיו הקטנות איתו ברכב.

השבוע, בשעות הצהריים, התקבל דיווח למוקד אגף התנועה ע"י מודיעה, אודות רכב שנוסע בצורה פראית ומסכן את הנהגים.

עם קבלת הדיווח, הוזנקו ניידות שאיתרו תוך זמן קצר את הרכב כשהוא בתנועה על כביש 6. סימנו השוטרים לנהג לעצור והבחינו, כי הנהג סוטה מהנתיב ומשליך מהחלון כוס עם משקה אלכוהולי ככל הנראה.

עוד כתבות במגדלור ניוז >>

לאחר שנעצר, הבחינו השוטרים כי ברכב נכחו 3 ילדות קטנות בגילאי 4-9. בשל החשד כי הנהג בהשפעת אלכוהול עקב בקבוק וודקה פתוח שהיה ברכב, בוצעה בדיקת שכרות ונמצא כי הוא בהשפעת אלכוהול בכמות 1015 מ"ג (פי 4 מהמותר).

הנהג, תושב חדרה בן 38, עוכב לחקירה בסיומה, נשאר במעצר ומחר יובא בפני בימ"ש, לאחר שרכבו הושבת ורישיון הנהיגה נפסל למשך 30 ימים. על הבנות הקטנות לקחה אחריות האמא שהגיעה לתחנת המשטרה.

מצ"ב תמונות והקלטת השיחה למוקד אגף התנועה, קרדיט דוברות המשטרה.

אחרי בעיות שפכים מזהמים שמוזרמים לנחל נרבתא שליד חריש ופרדס חנה – מסתמן פתרון

בעקבות תלונות של תושבי חריש ופרדס חנה פנה פורום התושבים האזורי להגנת הסביבה שרון כרמל לשרה להגנת הסביבה, אך לא זכה למענה * בשל כך, נפתחה תלונה בנציבות תלונות הציבור במשרד מבקר המדינה * כעת מסתמן פתרון

קרא עוד »
עקוב
Notify of
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

כל הזכויות שמורות למגדלור ניוז 2023

דילוג לתוכן