כשהמכולת ממש מתחת לבניין: ה’מיני יילוו’ הגיע לאור עקיבא

המכולת הממוקמת בבנייני מגורים ומאפשרת גישה מיידית וקלה למוצרי מזון מגוונים וטריים 24/7, ממש כמו בבית

כשהמכולת ממש מתחת לבניין: ה’מיני יילוו’ הגיע לאור עקיבא

המכולת הממוקמת בבנייני מגורים ומאפשרת גישה מיידית וקלה למוצרי מזון מגוונים וטריים 24/7, ממש כמו בבית

מגדלור-פיד ♋

שמעתם על המיני יילוו? למי שמסתובב הרבה בשרון ובמרכז זה כבר כנראה לא ממש חדש. מכונות אוטומטיות לממכר מצרכים כמו בסופר או במכולת – אבל כאלה שנמצאות במרחק לחיצה במעלית, בלובי הבניין.

סוכן הנדל”ן דודו בדש מסוכנות ‘אור קיסר’, שבימים כתיקונם חורש את העיר לאורכה ולרוחבה, העלה בשבוע שעבר פוסט עם המכונה המדוברת מפרויקט ‘או-פארק’ (שכונת נווה אור). “ממש ממש אהבתי את הרעיון”, צייץ בדש, וזכה לתגובות – מכאלה שמכירים את העניין לכאלה שזו הפעם הראשונה שהם נתקלים במכונת המכולת הזו.

בדיקה קטנה מגלה כי מדובר במכולת אוטונומית מבית חברת בת של “yellow” המוכרת מחנויות הנוחות בתחנות הדלק. הרשת מופעלת על ידי מקררים אוטונומיים הממוקמים בבנייני מגורים והרכישה מתבצעת באמצעות ארנק דיגיטלי.

על פי החברה, “המכולת הממוקמת בבנייני מגורים ומאפשרת גישה מיידית וקלה למוצרי מזון מגוונים וטריים 24/7, ממש כמו בבית”.

המכונה בלובי באור עקיבא. מכולת ליד הבית

במכונה הזו ניתן למצוא מוצרי יסוד, חלב, ביצים, גבינה צהובה, גבינה לבנה, טבלאות שוקולד וחטיפי שוקולד, ביסקוויטים ועוגיות, שמנת, יוגורטים ומעדנים, שוקו, שתיה קלה, מוצרי בריאות ומוצרים לילדים.

היא מתמלאת על ידי ספקי יילוו בתדירות של לפחות פעם בשבוע,  ככה שהבניין עצמו לא צריך לדאוג לפרוצדורה, אלא רק הסכמה של הדיירים להציב את המכונה בתחומי הבניין. תחילה תוצב המכונה ל-90 ימים כניסיון, ואם הוא עולה יפה היא תוכל להישאר במקום כל עוד הבניין מעוניין בכך.

רכישת המוצרים נעשית על ידי אפליקציה, הזנת ברקוד או הקלקת ספרות, בוחרים את המוצר וסוגרים בסיום את הדלת. האפליקציה כבר מחייבת את הלקוח במחיר המוצר שנלקח.

לכל העדכוניםחדשות אור עקיבא

עוד באור עקיבא

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

עוד באור עקיבא

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

אולי יעניין אותך

עידו בן ה-37 נהרג ממכונה חלקאית בגולן: “משפחה שורשית מאוד באור עקיבא, טרגדיה ועצב גדול”

עמר, נמצא ביום שישי ללא רוח חיים בשטח חקלאי של המשפחה במועצה האזורית גולן, סמוך לטרקטור שבו נהג * על פי מה שנודע ל’מגדלור ניוז’, מדובר ככל הנראה בחלק מציוד המכני עמו עבד הצעיר שהתנתק ופגע בו בעוצמה. הדבר הוביל לפגיעה קשה ובהמשך למותו * באור עקיבא סיפרו כי המשפחה היא מוכרת ושורשית בעיר

לידיעה המלאה

מגדלור-פיד ♋

דילוג לתוכן