הסופר מאור עקיבא פתח קמפיין הדסטארט ומזמין אתכם לקחת חלק ולהצטרף למסע של בני ישראל מהודו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

הסופר מאור עקיבא פתח קמפיין הדסטארט ומזמין אתכם לקחת חלק ולהצטרף למסע של בני ישראל מהודו

-

מגדלור-פיד ♋

הסופר בן אור עקיבא, אליעז ראובן דנדקר, עובד בימים אלה על מארז חדש תחת  השם ‘בני ישראל מהודו’, ועל מנת להביא אותו אל אוויר העולם, פתח קמפיין גיוס המונים בהד סטארט ומזמין אתכם להצטרף למסע.

[קישור לקמפיין בתחתית הידיעה]

“שנים חקרתי, חרשתי את העולם, אספתי, תיעדתי, חפרתי בשטח ובראיונות עם א.נשים והקמתי ארכיון נרחב בנושא יהדות הודו ובני-ישראל מהודו בפרט במטרה להנגיש תרבות זו שחיה בהרמוניה שאין שני לה עם כלל התרבויות והעמים מסביבה לקהל הרחב, לדורות העתיד בכדי שכולנו נוכל לשאוב השראה מדרכה המיוחדת”, אומר ראובן-דנדקר.

“אני מזמין אתכם/ן לקחת חלק במסע להוצאת הספרים על בני ישראל מהודו ספר מנהגים ו-ספר הדמויות המובילות. סיפוריה המרתקים הושתקו בעשורים האחרונים. כעת כשדורות ההמשך מחפשים תשובות, מתחיל תהליך ריפוי והפצעים מגלידים”.

אליעז ראובן דנדקר לקראת המארז. צילום: עצמי

אליעז ראובן-דנדקר נולד באור עקיבא, דור-4 למייסדי אור עקיבא וכיום חי בזכרון יעקב. הוא סופר, מרצה, היסטוריון אוטודידקט, מנהל ארכיון, אמן, תסריטאי, פעיל נטוריסט ומוציא לאור בנושא הבני ישראל מהודו.

עד כה הוציא הוציא לאור מספר ספרים בניהם הענף השונה”, “אז מה הקר שלך?” וולקח חלק מעמיק בספרה של אילנה שזור,”אמא הודו אבא ישראל”, כולם יצאו תחת ההוצאה לאור שהקים, “קמודן מוכאדם”.

במארז החדש יובאו פרקים המסבירים על התרבות הייחודית, ההיסטוריה הנמתחת על פני 2,200 שנה, חגים תנ”כיים עם מעטפת בני ישראלית מהודו מיוחדת, אתרי המורשת והרקע להם, שמות המשפחה המקוריים והטקסים הנדירים.

“הספרים כבר נמצאים במצב כתב יד, המוכנים לעבור הלאה לשלבים המקדמים יותר, אך כדי שזה יקרה – אני צריך אתכם איתי”, הוא כותב. “הסכום של הקמפיין נמוך מאוד יחסית לשוק הספרים ובתמיכתכם.ן גם משוכה זו תהיה מאחור”.

להדסטארט של אליעז ראובן-דנדקר

 

לכל העדכוניםחדשות אור עקיבא
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

מגדלור-פיד ♋

הגיבו על הכתבה:

ענו על משאל מגדלור-ניוז: איך תחגגו השנה את ראש השנה?

מגדלור-פיד ♋

הגיבו על הכתבה:

דילוג לתוכן