עיריית חדרה קנסה שניים מעובדי הפיקוח העירוני שתועדו חוגגים במסיבת יום הולדת

בעירייה הודיעו כי העובדים זומנו לשיחת בדיקה והנושא בטיפול משמעתי. לא ברור נכון לעכשיו הצעדים שיושתו כנגד העובדים שהפרו את ההנחיות

ראש עיריית חדרה, צביקה גנדלמן, הורה למנהל אגף אכיפה, גיל שלמה, לרשום דוחות על סך 500 שקלים כל אחד, כנגד שניים מעובדי הפיקוח העירוני, שתועדו שהם לא שומרים על הנחיות הקורונה, עטיית מסיכה ושמירת מרחק.

בימים האחרונים הופצו ברשת החברתיות תמונות עם פקחים שלא עמדו בכללים ובהנחיות ובעקבות כך הורה ראש העירייה, לרשום דוחות כנגד שניים מהפקחים.

עוד במגדלור ניוז >>

כזכור, הבוקר פרסמנו כי עיריית חדרה בדקה לאחר דיווחים שפורסמו בין היתר ברשתות החברתיות אודות עובדי עירייה שחגגו לפני מספר ימים יום הולדת במשותף – כאשר הם אינם מקפידים  על כללי הקורונה.

על פי הפרסומים, כמה וכמה עובדים ממחלקת הפיקוח ערכו מסיבת יום הולדת ואף הצטלמו, כאשר תמונה אחת הגיעה אל הרשתות החברתיות. בתמונה הם נראים סביב שולחן, כאשר הם לא שומרים על ריחוק חברתי ולא עוטים מסכות כנדרש.

הפרסומים הביאו לגל תגובות ברשתות החברתיות, כאשר גולשים דרשו להחמיר עם העובדים את העונש. "בושה. לקנוס אותם בצורה רצינית ולהראות לציבור ששילמו את הקנס", כתבה תושבת. תושב אחר העיר: "לראש העירייה – להעיר גם לפקחים/שוטרי המשטרה שפועלים בניגוד להוראות". תושב נוסף התבדח: "זה ידוע שעובדי עירייה חסינים לקורונה…".

בעירייה הודיעו כי העובדים זומנו לשיחת בדיקה והנושא בטיפול משמעתי. לא ברור נכון לעכשיו הצעדים שיושתו כנגד העובדים שהפרו את ההנחיות.

חזיות – מה את צריכה לדעת לפני שאת קונה?

הגוף הנשי נחשב, בעיני גברים ונשים כאחד, כייצוג של יופי. התנועה הגלית של הגוף היא סימן ההיכר הבינלאומי, והחזיה שלך צריכה להתאים למבנה, ולהחמיא למבנה שלך. דקה או רחבה, "פטיט" או גבוהה ותמירה, עם חזה גדול מאוד או צנוע בגודלו, איך שלא תהיי – יש חזייה מושלמת עבורך, כדי שתרגישי נוח

קרא עוד »
עקוב
Notify of
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

מוקד מגדלור ניוז אור עקיבא – עוזרים לכם לפתור בעיות

יש בור בכביש ליד הבית? יש מפגע בשכונה? מוקד מגדלור ניוז אור עקיבא כאן בשבילכם. מוזמנים לפנות אלינו בערוצי האתר ולשלוח תיאור של המפגע ותמונה, אנחנו נפרסם ונהדהד על מנת שיקבל עוד חשיפה בדרך לפתרון. ניתן לפנות בוואטסאפ, במייל ובמסרים בפייסבוק

קרא עוד »

כל הזכויות שמורות למגדלור ניוז 2023

דילוג לתוכן