התפרצות הקורונה במחנה 80 ליד פרדס חנה: מספר הנדבקים עלה ל-75 חיילים

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

התפרצות הקורונה במחנה 80 ליד פרדס חנה: מספר הנדבקים עלה ל-75 חיילים

-

מגדלור-פיד ♋

בשבוע שעבר סערו הרוחות סביב התפרצות קורונה בבסיס מחנה 80 (בט”ר דותן) בפרדס חנה-כרכור. ההורים הגיעו לפתח הבסיס במספר ימים שונים וניהלו דין ודברים עם מפקדי הבסיס תוך שהם מפצירים להם לשחרר את ילדיהם לבידוד ביתי.

בנוסף, הורים לחיילים המשרתים במקום סיפרו לצוותי טלוויזיה על התנהלות לקויה, תנאי תברואה ירודים וטעויות מהותיות בקטיעת שרשראות ההדבקה בבסיס. אמא לאחד המשרתים במקום: “חייל התנגד לישון בחדר עם חיילים שנחשפו לחולה, אז איימו לשלוח אותו לכלא על סירוב פקודה”.

מחנה 80. צילומי מסך: חדשות 13

אתמול מסר דובר צה”ל כי מספר החולים בבסיס טירונים דותן (מחנה 80) עלה ל-75, לאחר ביצוע דגימות קורונה נרחבות במהלך סוף השבוע. כלל החולים מאותן הקפסולות וכולם פונו לכפרי המחלימים של צה״ל.

כתב חדשות 13 אור הלר פרסם כי העתודאים שעושים טירונות בבסיס הטירונים מחנה 80 שלחו מכתב לצהל המתריע כי בשל התנהלות צהל במשבר הקורונה לא יצליחו להתחיל את שנת הלימודים האקדמית.

דובר צה”ל: “היום (א’) התבצע מבצע דגימות נרחב בקרב אוכלוסיית המבודדים הא-סימפוטמתיים, על מנת לזהות חולים נוספים, לקטוע את שרשרת ההדבקה במחנה ולבצע למידה, לאור תוצאות המבצע.

“כמו כן, חיל הרפואה יבצע בחינה נוספת של נהלי הבידוד הצה״ליים, במסגרת בחינה תקופתית של נהלי הקורונה בצה״ל.

“כפי שצוין בעבר, כלל המפקדים בבט”ר דותן, פעלו ופועלים בהתאם להנחיות ודואגים לרווחת החיילים, תוך שמירה על בריאותם, גם במסגרת העוצר והבידוד המתקיים לפי קפסולות”.

459380cookie-checkהתפרצות הקורונה במחנה 80 ליד פרדס חנה: מספר הנדבקים עלה ל-75 חיילים

האם הכתבה עניינה אותך? 👆

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

דילוג לתוכן