אפריים מזכרון יעקב נהרג בתאונת המשאיות הקטלנית בכביש 6: "היית אדם שכולו לב"

תאונת הדרכים הקשה אתמול במחלף אייל בין 3 משאיות גבתה מחיר כבד: תושב זכרון יעקב אפריים גורגה נהרג בתאונה, הלוויתו התקיימה בבית העלמין במושבה || מכרי המשפחה ספדו לו גם ברשת: "אפריים היה אדם פשוט מיוחד, עם לב ענק והמון נתינה וכבוד לזולת"

אפריים גורגה, תושב זכרון יעקב בן 62, נהרג אתמול בתאונת הדרכים הקטלנית בכביש 6 במחלף אייל. הלוויתו התקיימה אחר הצהריים (15.10) בבית העלמין ביישוב.

התאונה התרחשה בשעות הצהריים. בתאונה היו מעורבות 3 משאיות, גורמי רפואה קבעו את מותו של נהג אחת המשאיות – אפריים. 2 הנהגים הנוספים שנפגעו פונו לקבלת טיפול רפואי לבי"ח כשמצבם מוגדר קל.

חובשי רפואת חירום במד״א אילת אליהו ואליה לוינסון סיפרו: ״כשהגענו למקום ראינו שמדובר בתאונת דרכים קשה בין 3 משאיות, כאשר משאית אחת נלכדה מעוצמת התאונה בין שתי המשאיות הנוספות ובתא הנהג, הנהג לכוד כאשר הוא מחוסר הכרה. כוחות הכיבוי פועלים ברגעים אלו לחילוץ הנהג הלכוד ושני הנהגים מהמשאיות הנוספות התהלכו במקום, הענקנו להם טיפול רפואי ראשוני והם פונו לביה״ח כשמצבם קל".

ההלוויתו של אפריים התקיימה אחר הצהריים (חמישי) בבית העלמין זכרון יעקב. אורן פרץ כתב היום: "משפחת גורגה היקרה, שושנה האמא היקרה, אורי האח והילדים היקרים, אתי אורדן מורן וירדן היקרים, ליבנו אתכם באסון הכבד שפקד אתכם עם פטירתו של אפריים גורגה ז"ל. אפריים היה אדם פשוט מיוחד, עם לב ענק והמון נתינה וכבוד לזולת.  כל משפחת נווה שרת משתתפת בצערכם הכבד".

גם יובל קדוש ספדה לאפריים היום: "קמתי היום לבשורה מרה כלכך", כתבה, "אפי, אפי שלי שהיה אבא שני שלי במשך תקופה בחיי הלך לעולמו…לא נתפס להגיד את זה בכלל ולגמרי לא נתפס לדבר עליך בלשון עבר.

"אפי אתה היית אדם כלכך טוב, פשוט בנאדם טהור, מלאך, אדם שכולו לב. כזה חם ואוהב ורגיש.. איך תמיד צחקנו שאתה כזה רגיש שכל דבר מעלה בך דמעות, בעיקר דמעות של אושר ושמחה. אהבת אותי כמו בת ואני אהבתי אותך כמו אבא.. הלב שלי נקרע כשראיתי את הבשורה המרה הזו. הדמעות לא מפסיקות,  ואני רק מאמינה יותר ויותר שאלוהים לוקח לנו רק את הטובים, ההכי טובים, שיהיו לצידו.

"משפחה שניה ואהובה שלי, תיהיו חזקים כמה שאפשר. שלא תדעו עוד צער. אוהבת אתכם ואותך אפי… אוהבת אותך כלכך. תשמור מלמעלה על כל המשפחה האהובה שלך שליכדת ואספת במו ידיך, תחזק אותם ותיהיה איתם בכל צעד שלהם.  נוח על משכבך בשלום".

—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוזר:
מגדלור ניוז אונליין – כל החדשות מכל האזור • חמ"ל – הודעות חירום מידיות • חדרה- חדשות חדרה • אור עקיבא – חדשות אור עקיבא • פרדס חנה-כרכור –חדשות פרדס חנה-כרכור •  בנימינה-גבעת עדה – חדשות בנימינה-גבעת עדה  • זכרון יעקב – חדשות זכרון יעקב •חריש – חדשות חריש • חוף הכרמל – חדשות חוף הכרמל •מנשה – חדשות מנשה • עמק חפר – חדשות עמק חפר
לכל הקבוצות של רשת מגדלור ניוזר – הקליקו
—————————————————-
עקוב
Notify of
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

במשך למעלה מ-13 שנים אנחנו מסקרים חדשות אזוריות!

האתר מגדלור ניוז הוא אתר חדשותי העובד ממש כמו ynet אך במתכונת אזורית. אנו מסקרים במהלך היום את כל המתרחש בערים וביישובים:

חדרה, פרדס חנה-כרכור, אור עקיבא, בנימינה-גבעת עדה, קיסריה, זכרון יעקב, ישובי חוף כרמל, עמק חפר, מנשה, אלונה, חריש ועוד.

במשך למעלה מ-13 שנים אנחנו מסקרים חדשות אזוריות!

האתר מגדלור ניוז הוא אתר חדשותי העובד ממש כמו ynet אך במתכונת אזורית. אנו מסקרים במהלך היום את כל המתרחש בערים וביישובים:

חדרה, פרדס חנה-כרכור, אור עקיבא, בנימינה-גבעת עדה, קיסריה, זכרון יעקב, ישובי חוף כרמל, עמק חפר, מנשה, אלונה, חריש ועוד.

דילוג לתוכן