גנב 88 קילו שזיפים מגבעת עדה ואיים במזמרה על נהגת שתבריח אותו מהפרדס

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

גנב 88 קילו שזיפים מגבעת עדה ואיים במזמרה על נהגת שתבריח אותו מהפרדס

-

מגדלור-פיד ♋

תושב האיזור ניסה להימלט מחקלאי שזיהה אותו גונב 88 ק”ג שזיפים ממטע בגבעת עדה. הנאשם עצר רכב בכביש הסמוך ובו נהגת אליה הצמיד מזמרה תוך איומים על חייה בכדי שתמלט אותו מהמקום. שוטרים שהוזעקו הביאו למעצרו. כך עולה מכתב אישום חמור שהוגש היום על ידי מחלקת התביעות של משטרת ישראל בבית משפט שלום בחדרה.

מחקירה שהתנהלה ביחידה המרכזית של משמר הגבול עלה שהנאשם קנה בבוקר של יום שני, בתאריך 29.04.19 ציוד מזון לצורך שהייתו במטע וביצוע העבירות שהתבצעו באותו היום.

על פי כתב האישום שהוגש כאמור היום על ידי שלוחת חדרה של תביעות משטרת ישראל, הנאשם הגיע אל המטע הנמצא בסמוך לכביש 653 בגבעת עדה, והחל לקטוף תוצרת חקלאית מסוג שזיף לתוך כיסי בגדיו, דליים, שק וארגז אשר הצטייד בהם מבעוד מועד.

סחורת השזיפים הגנובה מגבעת עדה. צילום: דוברות המשטרה מגב

בשעות הצהריים הגיע בעל המטע למקום וזיהה את הנאשם בעודו קוטף את התוצרת החקלאית עם מזמרה. כאשר הבחין הנאשם בבעל המטע החל בבריחה אל הכביש הסמוך. בעל המטע השיג את הנאשם ושאל אותו מדוע גנב מהתוצרת שלו והנאשם בתגובה איים על חייו בכך שהניף את המזמרה לעברו.

הנאשם המשיך במנוסתו אל עבר הכביש, שם עצר רכב ובו נהגת. החשוד נכנס לרכבה והצמיד לצווארה את המזמרה תוך איומים שיפגע בה אם לא תיסע מהר מהמקום יחד איתו. כעבור זמן קצר שוטרי מחוז חוף הגיעו למקום ועצרו את הנאשם.

במקום נתפסו המזמרה שאיתה קטף ואיים הנאשם, תוצרת חקלאית מסוג שזיף במשקל 88 ק”ג המוערך בשווי 1,750 ש”ח ובנוסף אותרה שקית של מרכולית שבמסגרת החקירה במג”ב התגלה כי קנה שם מוצרי מזון באותו היום.

הנאשם, בשנות ה-30 לחייו תושב כפר קרע יחד עם הממצאים הועברו לחקירה במשמר הגבול וכאמור היום הוגש כתב אישום נגדו בגין גניבת תוצרת חקלאית, הסגת גבול, איומים והיזק לרכוש במזיד.

בנוסף תבקש המשטרה להאריך את מעצרו עד לתום הליכים בבית משפט השלום בחדרה.

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך