הירי הלילי ברחוב השקמים באור עקיבא: הוארך מעצר החשוד במעשה [צפו בתמונות ובוידאו מהזירה]

תושב פרדס חנה-כרכור כבן 48 נעצר ומעצרו הוארך בחשד למעורבות בירי * בן 37, תושב ירושלים, נפצע באורח בינוני ופונה להלל יפה

הירי הלילי ברחוב השקמים באור עקיבא: הוארך מעצר החשוד במעשה [צפו בתמונות ובוידאו מהזירה]

תושב פרדס חנה-כרכור כבן 48 נעצר ומעצרו הוארך בחשד למעורבות בירי * בן 37, תושב ירושלים, נפצע באורח בינוני ופונה להלל יפה

מגדלור-פיד ♋

לאחר שהמשטרה עצרה (9.3) חשוד במעורבות באירוע ירי באור עקיבא במהלכו נפצע אדם אחר באורח בינוני, בית המשפט האריך השבוע את מעצרו.  

החקירה החלה עם קבלת דיווח על אירוע ירי ברחוב השיקמים בעיר, במהלכו נורה ונפצע באורח בינוני תושב ירושלים בן 37, אשר פונה לקבלת טיפול במרכז הרפואי ‘הלל יפה’ בחדרה. פעולות חקירה מהירות ומאומצות שבוצעו בתחנת המשטרה בחדרה הביאו כעבור זמן קצר למעצרו של חשוד במעורבות במעשה, אייל ע’, תושב פרדס חנה בן 48.

כזכור, דיווחנו כי צוותי הרפואה של איחוד הצלה ומד”א העניקו סיוע (שלישי, 23:20) לגבר שנפצע בינוני בסמוך למרכז המסחרי שברחוב השקמים באור עקיבא. זאת לאחר שקודם לכן דיווחו תושבים על שמיעת ירי מהמקום. אל האזור הוזעקו צוותי מד”א, משטרה ואיחוד הצלה כאמור.

משה פרץ חובש איחוד הצלה מסר: “מדובר בפצוע בינוני שלדברי עוברי אורח נפצע מאלימות בסמוך למרכז המסחרי. בסיוע חובשים נוספים הענקתי לו סיוע ראשוני בזירה ולאחר מכן הוא פונה בניידת טיפול נמרץ למרכז הרפואי הלל יפה בחדרה”.

בתום חקירתו בתחנת המשטרה בחדרה החשוד נכלא והובא כאמור לבית משפט השלום בחדרה בבקשה להאריך את מעצרו. בפתח הדיון אמר נציג המשטרה כי החשוד הכחיש כל קשר ומסר אליבי לגבי מקום הימצאותו בעת האירוע. בהקשר זה ציין נציג המשטרה כי גם אם לא ע’ ביצע את הירי, הוא נקשר לאירוע. סנגורו של ע’, עו”ד שי לוי, התייחס לרקע של הקורבן, ורמז בכך שלגורמים אחרים יכול היה להיות אינטרס לפגוע בו, שכן יש לו עסקים שונים באזור. “החשוד מפרנס משפחות רבות”, אמר עורך הדין. “גם המשטרה בשישי שבת לא תקדם את החקירה שנגיע ליום ראשון. אי אפשר לעצור סתם כי רוצים לחקור. כשבן אדם אומר שלא קשור לעניין, לא צריך 5 לייצר סכסוך בעניין”.

בתוך כך, השופט יעקב גולדברג קבע כי קיים חשד סביר והאריך את מעצרו של עמר עד ה-13.3.  עו”ד לוי חתם: “גרסת החשוד צריכה להיבדק, אם היא נכונה וגרסתו שהיה עם אנשים ואת הבדיקות שהם צריכים לעשות, באמת יכול להיות שהבל פה של מאן דהוא הוביל למעצר”.

עדכון ראשון: 9.3.22, 10:38
לכל העדכוניםחדשות אור עקיבא

עוד באור עקיבא

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

עוד באור עקיבא

הצטרפו אלינו


מגדלור-פיד ♋

דילוג לתוכן