נתניהו במימונה באור עקיבא || צילום: ארכיון מגדלור ניוז

ראש הממשלה נתניהו יחגוג את ערב המימונה באור עקיבא

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

ראש הממשלה נתניהו יחגוג את ערב המימונה באור עקיבא

-

מגדלור-פיד ♋

המסורת חוזרת: ראש הממשלה בנימין נתניהו יתארח בערב חג המימונה במוצאי שבת אצל משפחתו של יו”ר סניף הליכוד בעיר, מימון לוי. זו הפעם השלישית בה יתארחו ראש הממשלה ורעייתו שרה בבית המשפחה בשכונת גני אור בעיר. 

“מדי שנה אני עושה מימונה של 250-300 איש אצלי בבית, מימונה שאנשים באים, טועמים, מברכים, אוכלים וממשיכים למשפחות נוספות בעיר. ההכנות אצלי כבר בעיצומן. אני מכין את האוהל, הקישוטים, בודק שהכל יהיה מוכן. בגלל שיש שבת וחג, אנחנו שומרים ומתכוננים לפני”, אמר היום לוי בראיון לגלי צה”ל לקראת ביקורו הצפוי של נתניהו. 

“נהוג שראש הממשלה בנימין נתניהו מגיע לאור עקיבא בספתח של המימונה. בשנתיים האחרונות לא הסתדר לו להגיע, הוא היה בירושלים. השנה הוא יגיע. ביבי אוהב מופלטה, כמו כולם, עם עוגיות מרוקאיות ותה חם”, ציין לוי. 

נתניהו במימונה באור עקיבא || צילום: ארכיון מגדלור ניוז

על ההיערכות הנדרשת לאירוח ראש הממשלה, גדודי תקשורת, הפמלייה של הצלמים, סידורי האבטחה ועוד, אמר לוי: “אני עושה כל שנה מימונה. זה הרגל. זה לא משהו חדש שאני עושה. אני עושה מימונה בכל שנה, כולם מתארחים אצלי. אנחנו משפחה מאוד גדולה. אנחנו 10 אחים, מצד אשתי יש 9 אחים, גיסים, ילדים, נכדים, נינים. לכן, כולם מוזמנים וברוכים אצלנו”. 

לראש הממשלה נתניהו, כידוע, בית בקיסריה, אליו הוא נוג להגיע בעיקר בסופי שבוע ובחגים. לפני נתניהו, היה מתארח בעיר נשיא המדינה השביעי של ישראל עזר ויצמן ז”ל שהתגורר אף הוא בקיסריה. ויצמן היה נוהג להתארח במספר בתים ברחבי העיר, ומשפחות רבות זכו לביקור של השכן הנשיאותי, שנטמן בבית העלמין באור עקיבא. 

שרית חדד במימונה באור עקיבא בשנה שעברה. השנה תגיע נסרין קדרי || צילום ארכיון: מגדלור ניוז

חגיגות המימונה רק יחלו במוצאי שבת ויימשכו למחרת ביום ראשון, כשבאור עקיבא צפויה חגיגה מרכזית עם הזמרת נסרין קדרי בפארק האקליפטוס בעיר. לצד דוכני המנגל, דוכני מזון ושתיה, ואווירת מימונה המוכרת מהשנים הקודמות, צפויים להופיע על הבמה גם הזמר פייטן מיכאל פרץ, להקה מרוקאית, אמנים מקומיים ולהקות מקומיות. את האירוע ינחה מאיר קורן, והוא יחל בשעה 15:00 בפארק שבכניסה לעיר וצמוד לקניון “מקס” אורות. 

46620cookie-checkראש הממשלה נתניהו יחגוג את ערב המימונה באור עקיבא

האם הכתבה עניינה אותך? ▲

מגדלור-פיד ♋

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באתר >>

דילוג לתוכן