התושבים באיזור הסתערו על רשתות המזון: “הייתי בתור לקופה שנמשך שעה שלמה”

התושבים באיזור הסתערו על רשתות המזון: “הייתי בתור לקופה שנמשך שעה שלמה”

-

מגדלור-פיד ♋

מי שהלך היום בצהריים (8.5) לקנות בסופר, הרגיש מה זה להיות ישראלי בצורה חריפה במיוחד. בשעה 13:00 לערך נרשמו בסופרמרקטים וברשתות השיווק תורים ארוכים במיוחד והממתנה יכלה להגיע עד לכדי שעה ויותר.

אהרון, תושב פרדס חנה, הלך לקנות מצרכים ליום העצמאות והצטער שהגיע. “זה היה מטורף. לא היה אפשר לזוז, כל פעם מישהו אחר נתקע בך”, סיפר על החוויה בסניף רמי לוי במרכז ביג. “אחרי שכבר הצלחתי לסיים את הקנייה הלא גדולה שלי, נאלצתי לחכות בתור כמעט שעה שלמה. זה היה בלתי נסבל”.

תושבת אחרת אמרה: “לא היו עגלות והיינו צריכים לסחוב עם הידיים, מזל שהבת שלי באה איתי. זה היה משוגע לגמרי, הקופאיות עבדו בלי הפסקה והתורים התחילו עוד מאמצע מסדרונות המוצרים. טעות גדולה לקנות בסופר ביום כזה”.

כידוע, יום העצמאות שיחול הערב ומחר הוא יום שבתון, ומי שלא הספיק לקנות בשר, שתיה ודגים למחר – פשוט יאלץ לדחות את החגיגה למועד אחר, שכן כמעט כל החנויות יהיו סגורות מחר.

47820cookie-checkהתושבים באיזור הסתערו על רשתות המזון: “הייתי בתור לקופה שנמשך שעה שלמה”

האם הכתבה עניינה אותך? ▲

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך

שוטר עירני תפס 3 נערים על אופנוע אחד, ללא רישיון וללא קסדות [רחבי הרשת]

במהלך פעילות אכיפה של שוטרי אגף התנועה באזור הדרום, הבחין השוטר בקטנוע הנמצא בתנועה ממול בכביש 25 ועליו רוכבים 3 נערים ללא קסדות. מיד נסע לעברם במטרה להפסיק את העבירה וסיכון חייהם של הרוכבים.

לידיעה המלאה


הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות