אור עקיבא: בן 31 נעצר בחשד שירה לעבר רכבו של תושב חדרה, סניגורו – “אין שום ראיות נגדו”

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

אור עקיבא: בן 31 נעצר בחשד שירה לעבר רכבו של תושב חדרה, סניגורו – “אין שום ראיות נגדו”

-

מגדלור-פיד ♋

המשטרה עצרה בתחילת השבוע (ראשון, 21.11) תושב אור עקיבא בחשד לביצוע ירי לעבר רכב בעיר במהלך סוף השבוע האחרון. 

מדובר בש’, תושב העיר בן 31, שהובא להארכת מעצר בבית המשפט השלום בחדרה זאת לאחר החקירה שנפתחה במהלך סוף השבוע עם קבלת דיווח על ירי לעבר רכב באור עקיבא במהלכו נפצע באורח קל תושב העיר לאחר שבמהלך מנוסתו ביצע תאונת דרכים עצמית.

עם קבלת הדיווח כאמור נפתחה חקירה מאומצת שהובילה לזיהוי חשוד בירי והוא נעצר על ידי בלשי התחנה. על פי דיון הארכת המעצר, בחקירתו שמר החשוד על זכות השתיקה ולא שיתף פעולה עם החוקרים. עוד על פי הדיון, הגישה המשטרה, באמצעות רס”ר שרון אטבריאן, תיק חומר חסוי לעיון בית המשפט. איש המשטרה סרב להשיב בדיון עצמו על השאלות שהפנה סניגורו של החשוד – עו”ד שי לוי, וטען כל העת כי מדובר בתיק חסוי שמוצג בפני בית המשפט.

עו”ד לוי אמר בדיון: “האירוע הזה מוגש כחומר חסוי תחת הכותרת ‘מידע מודיעיני’, שם טענה המשטרה שהובא בן אדם אחר לבית המשפט שם טענה המשטרה כי ביצע ירי, או קשר קשר לפשע, עובדה שקצת מבלבלת אותי, בית המשפט הורה על שחרורו. מרשי נקרא והתייצב לחקירה – מה יש בתיק החקירה שהוא ראייה קבילה נגדו? אין ראייה אחת שתוכל לקבוע מעצר. זכותו לשמור על זכות השתיקה, בטח כשאין ראיות ואפילו אני ממליץ על כך.

על אף דבריי הסניגור, שופט בית המשפט השלום בחדרה יניב הלר, הורה על הארכת מעצרו של ש’ ב-24 שעות. “כבר נפסק ששתיקת החשוד מחזקת במידת מה את החשדות נגדו. אם עד מחר לא ימצאו ממצאים חדשים אשר יחזקו את החשד, תשקול משטרת ישראל לשחררו תחת הגבלות”.

וכאמור, בתווך, הצעיר עליו נורו היריות, ש”א (25) מחדרה, מוכר למשטרה – שוחרר ממעצר בסוף השבוע. הוא הגיע בחמישי לאור עקיבא שם נורה כאמור. הוא ניסה להימלט מהמקום ואז עבר תאונת דרכים ונפצע. הוא פינה עצמו לבית החולים הלל יפה באופן עצמאי.

לאחר שנבדק וטופל, א’ עוכב על ידי שוטרים. לטענת חוקריו, הוא הסתיר חלק מהפרטים המתייחסים לאירוע הירי ולכן נעצר. הוא הובא ביום שישי לבית המשפט על מנת שזה יאריך את מעצרו ב-5 ימים, אולם השופט התרשם שמעצרו לא מתבסס על ראיות מבוססות והורה על שחרורו.

עדכון ראשון: 21.11.21, 18:33
לכל העדכוניםחדשות אור עקיבא
—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הווצאפ של מגדלור ניוז:
לקבוצת מגדלור ניוז בזמן אמת – כל החדשות מכל האזור >> https://bit.ly/3wZlrGt
לקבוצת חדשות חדרה >> https://bit.ly/35fHaN4
לקבוצת חדשות אור עקיבא >> https://bit.ly/3mZb94f
לקבוצת חדשות פרדס חנה-כרכור >> https://bit.ly/3aiisyZ
לקבוצת חדשות בנימינה-גבעת עדה  >> https://bit.ly/32kBbWk
לקבוצת חדשות זכרון יעקב >> https://bit.ly/3tqkLY3
—————————————————-
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

מגדלור-פיד ♋

עוד באור עקיבא

מכבי

אולי יעניין אותך


מגדלור-פיד ♋

הגיבו על הכתבה:

guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments
דילוג לתוכן