שכונת "אור ים" צפון || הדמיה: VIEWPOINT

החברה לפיתוח קיסריה וצה”ל החלו בשיווק חטיבות הקרקע האחרונות להקמת צמודי קרקע באור ים

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

החברה לפיתוח קיסריה וצה”ל החלו בשיווק חטיבות הקרקע האחרונות להקמת צמודי קרקע באור ים

-

מגדלור-פיד ♋

עוד במגדלור ניוז >>
קשה ומצער: אדם נמצא ללא רוח חיים בכניסה למגרש הטניס בפרדס חנה
רמי לוי קפץ לביקור באור עקיבא – כדי להכין את השטח למועד פתיחת הסניף
מגדלור ניוזים – עדכונים מכל האזור מסביב לשעון

 

שכונת “אור ים” צפון || הדמיה: VIEWPOINT

החברה לפיתוח קיסריה (החפ”ק), החליטה להיענות לביקוש הגובר לווילות צמודות קרקע ב”אור ים”  ובימים אלה משלימה החפ”ק היערכותה לקיום הליך תחרותי פומבי לקבלת הצעות מחיר (RFP) ליזמים וחברות בנייה, להתקשרות בהסכמי פיתוח והסכמי רכישת 9 המגרשים האחרונים עליהם ניתן לבנות בסך הכל עד 77 וילות צמודות קרקע (4 עד 16 וילות למגרש במתחמים השונים). 

 

קראו גם >>

אור ים, הממותגת כ”עיר קטנה מושלמת למשפחות צעירות” הינה פרויקט דגל של כ-4,000 יחידות דיור – במגדלי דירות וצמודי קרקע, שיזמה החברה לפיתוח קיסריה על האדמות שתרם הברון אדמונד דה רוטשילד לשטחה המוניציפאלי של אור עקיבא.

מנכ”ל החברה לפיתוח קיסריה, מיכאל כרסנטי, מסר כי קצב השיווק יהיה גם הפעם מזורז, כשהחברה מתעתדת לסיים את הליך קבלת ההצעות בתוך כחודש וחצי, לבחור את היזמים ע”פ הצעות המחיר ועמידה בתנאי הסף.

“הרוכשים הפוטנציאלים, שמבקרים באתר, מתרשמים מעבודות הפיתוח המואצות שאנחנו כבר מבצעים בשטח – בהיקף אדיר של כחצי מיליארד ש”ח ובסטנדרט קיסריה, יותר מכל הבטחה שיווקית או פרסומית.  850 דירות וכ-200 מגרשים לבניה עצמית, צמודת קרקע, “נחטפו” בתוך שעות ספורות בכל פעם שנפתחה מכירה – בין אם על ידינו – בחברה לפיתוח קיסריה ובין אם על ידי החברות היזמיות שפועלות בפרוייקט” מציין מנכ”ל החפ”ק.

במקביל, נודע כי גם מנהלת המגורים של צה”ל, החליטה לממש אופציה שהייתה לה על 31 צמודי קרקע נוספים באור ים – ולאחר שכבר שיווקה 105 למפקדי צה”ל בשירות קבע, בדגש על המערך הלוחם, החלה המנהלת לשווק את 31 צמודי קרקע הנוספים – גם כן בעיקר למפקדים במערך הלוחם.

כזכור, בשלבי השיווק הקודמים של מגרשים צמודי קרקע ע”י החברה לפיתוח קיסריה באור ים, המתינו מאות לקוחות לילה שלם בשקי שינה מחוץ למשרד המכירות, כדי לרכוש מגרש בחטיבת צמודי הקרקע הראשונה שהוצעה בשוק החופשי במטרה לבנות את ביתם באור ים.

מאז תחילת עבודות הפיתוח העבירה החברה לפיתוח קיסריה לעיריית אור עקיבא דמי השבחה בסך של יותר מ- 150 מיליון ש”ח, והסכום האדיר הזה מאפשר לעירייה לקדם כבר עכשיו, במקביל לפיתוח אור ים, גם את השכונות הוותיקות ולשפר את כלל השירותים המוניציפאליים בעיר.

“בהקשר זה יצויין עוד, כי בניגוד לפרוייקטים אחרים ברחבי הארץ שלגביהם משמיעים ראשי ערים טענות, כאילו היזמים מתכחשים לעיר שהם בונים בה, החברה לפיתוח קיסריה גאים מאוד בשיתוף הפעולה עם עיריית אור עקיבא ובתרומת המרחב למרחב כולו. מנכ”ל החפ”ק, מיכאל כרסנטי, אף מדגיש כי “זה הכי נכון, הכי ראוי ואנו הכי גאים בכך שהחברה לפיתוח קיסריה היא אחד הקטרים המשמעותיים ביותר שמושכים את האזור כולו ואת אור עקיבא בפרט לעתיד טוב יותר.

“אני יודע שיש אנשים שיגיבו בציניות, אבל בשבילנו זו ציונות. ציונות אמיתית ובלי מירכאות. לכן אנחנו גם מיישמים באור ים של אור עקיבא את אותן אסטרטגיות בדיוק שאנו מממשים בפיתוח שכונת היוקרה בקיסריה – תכנון מוקדם קפדני ביותר כדי לא ליצור טלאים תוך כדי עבודה, ראייה מרחבית – שבסיסה ההכרה שלא מדובר באי בודד, אלא במרקם עירוני שחייב להשתלב בפתרונות תעסוקה בפארק העסקים שלנו, פתרונות תעבורה ופנאי אזוריים, הקפדה על איכות חיים, בטיחות ואיכות סביבה ואפילו עידוד פעילות ספורטיבית משפחתית בריאה. לכל זה אנחנו קוראים בשתי מילים “סטנדרט קיסריה”, אומר כרסנטי.  

49350cookie-checkהחברה לפיתוח קיסריה וצה”ל החלו בשיווק חטיבות הקרקע האחרונות להקמת צמודי קרקע באור ים

האם הכתבה עניינה אותך? 👆

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

 

אולי יעניין אותך


 

דילוג לתוכן