הבשורה המרה: גיל חזאזי מחדרה נהרג באסון המנוף באתר הבנייה ביבנה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

הבשורה המרה: גיל חזאזי מחדרה נהרג באסון המנוף באתר הבנייה ביבנה

-

מגדלור-פיד ♋

עוד במגדלור ניוז >>
 • תושב אור עקיבא רכב על אופניים חשמליים, נעצר וניסה להימלט תוך איומים על שוטר: “אדחוף לך אצבע משולשת”
 • מגדלור ניוזים – עמוד העדכונים מכל האזור מסביב לשעון
 • עדות קשה בבנימינה: הכלב נבח, עובר אורח תקף אותו קשות, שבר לו שיניים וגרם לזעזוע מוח
גיל חזאזי וזירת קריסת המנוף ביבנה. צילום- זקא ובאדיבות המשפחה

האסונות באתרי הבנייה לא נפסקים: גיל חזאזי בן ה-51, תושב חדרה, הוא בין ארבעת הרוגי אסון המנוף באתר הבנייה אתמול (19.5) ביבנה. אל בית המשפחה בחדרה החלו להגיע אתמול מכרים וחברים לאחר התפשטות השמועה על מותו. רק בשעות הלילה הותר שמו לפרסום. שכניו סיפרו על איש משפחה למופת ועל אהבתו לאופנועים. “זה לא נתפס, הוא משאיר אישה ושלוש בנות שבורות”, הוסיפו.

עוד נודע כי הרוג נוסף הוא תושב גוש דן, אשר בעברו התגורר בפרדס חנה כרכור.

• קראו גם >> זוועה ב-48 שעות: שלושה פועלי בניין נהרגו באיזור חדרה, שניים אחרים נפצעו 

האירוע הקשה התרחש בראשון בבוקר. סמוך לשעה 10:00 אירעה תאונת עבודה באתר בניה בשד׳ ז׳בוטינסקי ביבנה. מדובר במנוף שקרס בזמן שפורק כאשר שלושה מן הפועלים שהיו על החלק שנפל – נפלו גם הם אל מותם. פועל רביעי נלכד ברתמה במקום, וחולץ כאשר הוא ללא רוח חיים.

אלחנן רוט מתנדב זק״א שפלה, אמר: “מדובר במנוף עגורן שעומד במרכז אתר בניה בין שני מגדלים. חלקו האחורי של המנוף קרס והתרסק, 3 פועלים נמחצו למוות מעוצמת הפגיעה, פועל נוסף שנלכד על המנוף חולץ כשהוא ללא רוח חיים”.  

משה גומרו מפקד זק״א מחוז מרכז, אמר: “זירה קשה ומזעזעת התגלה לעיני, כל חלקו האחורי של המנוף היה מרוסק ומעוך על הקרקע לאחר שנפל בעוצמה במהלך פריקתו, עוצמת הפגיעה היתה קשה וקטלנית. פרמדיק מד״א אישר את מותם של ההרוגים במקום. צוות מורחב של מתנדבי זק״א שפלה טיפלו בגופות ההרוגים בזירה הקשה”.

הוא הוסיף: “לצערי בסוף שבוע האחרון מתנדבי זק”א טיפלו בשני הרוגים בתאונות עבודה בשני אתרי בניה שונים. חייבים לעשות פעילות הסברתית באתרי הבניה על החשיבות במיגון בזמן העבודה כדי למנוע עוד טרגדיות קשות מסוג אלו”.

ב-ynet פורסם כי חזאזי ושלושה מחבריו לעבודה הצטרפו לקורבנות הרבים שמצאו את מותם באתרי הבנייה מתחילת השנה. 11 בעלי תפקידים בפרויקט ביבנה מהמנוף שקרס אתמול נחקרו באזהרה – וארבעה שוחררו למעצר בית. עוד נאמר כי “שליש מהמנופים יוצרו בשנות השבעים והשמונים ורבים מהם פועלים ללא רישיון”.

49460cookie-checkהבשורה המרה: גיל חזאזי מחדרה נהרג באסון המנוף באתר הבנייה ביבנה

האם הכתבה עניינה אותך? 👆

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

דילוג לתוכן