Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

חוסם פרסומות בנייד שלך מופעל!

גולשים יקרים, התוכן באתר הינו חינמי ומתאפשר בזכות המפרסמים שלנו. אנא כבו את חוסם הפרסומות על מנת להמשיך לקרוא. לא יודעים איך? צרו עימנו קשר בוואטסאפ: wa.me/972586672383

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock

מגדלור ניוז

“רחבת התקווה” נפתחה בחדרה למען השבת החטופים

בחדרה נחנך (שני, 17.6) מיצג “רחבת התקווה״ ברחבת בניין העירייה בהשתתפות תושבים רבים, אותו יזמו תומכות החינוך לגיל הרך בחדרה ולהן סייעו באהבה ילדי הגנים * ראש העיר, ניר בן חיים: “הלוואי ולא היינו צריכים להכריז על רחבת העירייה כרחבת התקווה, והלוואי וצוותי החינוך וילדינו יכלו ללמוד דברים שגרתיים, שירי ילדים, חגים ומועדים”.

מאות משתתפים בהם משפחות, ילדים, צוותי חינוך מנהלים ועובדי עירייה התכנסו הערב ברחבת העירייה בחדרה כדי להשתתף בחנוכת מיצג חינוכי קהילתי ייחודי הקורא לשובם של החטופים בעזה.

את המיצג האומנותי יזמו נשות החינוך בגני הילדים בחדרה ולהן סייעו באהבה ילדי הגנים בחדרה. במסגרת התערוכה שתוצג עד סוף החודש, הוקמו מיצגים אומנותיים, מעשה ידיהם של ילדי הגנים כאמור, המשקפים את הקריאה והתקווה לשובם המיידי של החטופים ושמה של רחבת העירייה יוסב להרחבת התקוה”.

כל אחד מהמיצגים נצבע בצהוב ומבטא בדרכו את הרצון לשלום, תקווה, אחדות ותמיכה בחטופים ובמשפחותיהם.

באירוע שהתקיים במעמד ראש עיריית חדרה, ניר בן חיים וצוותי החינוך לגיל הרך, השתתפה גם סתיו לוי, בת זוגו של עידן שתיוי שנשאה דברים.

“המיצגים השונים שנוצרו על ידי ילדי הגנים, בני משפחותיהם והצוותים החינוכיים מציגים פסיפס עשיר של תקווה, אחדות ותמיכה קהילתית. כל גן הביע בדרכו הייחודית את שאיפותיו ורצונו לתמוך בחטופים ובמשפחותיהם ועל הילדים המיוחדים הללו גאוותנו הגדולה”, מציינת קרנית זעירי, תומכת חינוך בגן ילדים בחדרה, ויוזמת התערוכה.

מודעה

מיצגים כמו “משאלות של תקווה” ו”שרשראות של איחוד וסולידריות” מדגישים את החשיבות של חיבור הקהילה והתמיכה ההדדית, בעוד “גן התקווה” ו”מכתבים מהלב” מצביעים על הרצון להעניק מסרי עידוד ותקווה באמצעות צמחים ומכתבים מצוירים. מיצגים נוספים כמו “נקודות האור שבגרפיטי” ו”מסכות של תקווה ושלום” משדרים אופטימיות ושאיפה לשינוי חיובי. יחד, כל המיצגים הללו ממחישים את הכוח של האמנות ביצירת דיאלוג והשראה לחברה כולה, ואת האמונה העמוקה בתקווה ובחוסן של הקהילה”, מוסיפה.

במסגרת האירוע הופיעו להקת ‘צבעי מחול’ והקונסרבטוריון העירוני, שביצעו קטעים מוסיקליים על רקע המיצגים.

סתיו לוי, בת זוגו של עידן שתיוי, החטוף בעזה: “אנחנו ברגעים קריטיים. אנחנו ברגעים שבידינו הכוח לשנות ולהשפיע על איך החברה שלנו תראה בעוד כמה שנים, איזה חיים נחיה כאן, איזה חיים הילדים שלנו יחיו כאן, על איזה ערכים הם יגדלו. אנחנו חלק מהיסטוריה שהדורות שלנו קדימה עוד ילמדו עליה.

“גם ברגעים אלו ממש הגיבורים שלנו במדינה הזו מסכנים את החיים שלהם כדי שאנחנו נוכל להתקיים. והמחיר כבד. המחיר כבד מידי. ואנחנו לא נוכל להשתקם כחברה מהאסון שפקד אותנו ב-7 באוקטובר ומכל הכאב והחלל שהוא השאיר אחריו עד ש 120 אחים ואחיות שלנו שנמצאים בשבי כבר 255 ימים יותר מידי יחזרו הביתה.

“אני מבקשת, מכל חלק בגוף ובלב שלי – בבקשה מכם, כל אחד כמה ואיך שהוא יכול. אבל תהיו איתנו באמת. באחדות אמיתית. בואו נשנה את זה מ ״משפחות החטופים״ ל ״משפחת עם ישראל״. בואו נהיה יחד באמת ונחזיר אותם כבר הביתה”.

ניר בן חיים, ראש עיריית חדרה: ” שמונה חודשים וחצי זה הרבה מאוד זמן. הלוואי ולא היינו צריכים להכריז על רחבת העירייה כרחבת התקווה, הלוואי וצוותי החינוך וילדינו יכלו ללמוד דברים שגרתיים, שירי ילדים, חגים ומועדים. ובמקום זה, הם יצרו את המציאות, דרך עיניים תמימות ורגישות– ואלו הם המיצגים המרגשים שניצבים כאן היום. הסיפורים, שמספרים את הסיפור של הארץ כולה. תודה ליוזמים והשותפים על מיצג שמחבר את הדור הצעיר למיזם משמעותי וערכי, שמגדיר את הלכידות שלנו כעם. בנחישות וברגישות.”

המיצג פתוח לציבור עד ה 26.6.

המיצגים השונים שנוצרו על ידי ילדי הגנים, הצוותים החינוכיים ובני המשפחות מציגים פסיפס עשיר של תקווה, אחדות ותמיכה קהילתית. כל גן הביע בדרכו הייחודית את שאיפותיהם ורצונם לתמוך בחטופים ובמשפחותיהם.

מיצגים כמו “משאלות של תקווה” ו”שרשראות של איחוד וסולידריות” מדגישים את החשיבות של חיבור הקהילה והתמיכה ההדדית, בעוד “גן התקווה” ו”מכתבים מהלב” מצביעים על הרצון להעניק מסרי עידוד ותקווה באמצעות צמחים ומכתבים מצוירים. מיצגים נוספים כמו “נקודות האור שבגרפיטי” ו”מסכות של תקווה ושלום” משדרים אופטימיות ושאיפה לשינוי חיובי. יחד, כל המיצגים הללו ממחישים את הכוח של האמנות ביצירת דיאלוג והשראה לחברה כולה, ואת האמונה העמוקה בתקווה ובחוסן של הקהילה.

מה אתם חושבים?

עקוב
Notify of
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments
דילוג לתוכן