ונדליזם או תאונה? דלת הכניסה לבניין ברחוב השיקמים באור עקיבא נופצה

ונדליזם או תאונה? דלת הכניסה לבניין ברחוב השיקמים באור עקיבא נופצה

-

מגדלור-פיד ♋

דלת הכניסה לבניין ברחוב השיקמים במרכז אור עקיבא התנפצה. המקרה אירע בימים האחרונים, ככל הנראה בשעות אחר הצהריים/לילה, והתושבים גילו על כך בבוקר.

דלת הכניסה לבניין עשויה מזכוכית גדולה, והחלק התחתון שלה נשבר כמעט לחלוטין, אך רסיסי הזכוכית לא עפו אלא נותרו במתחם הדלת.

[ קראו גם >> וונדליזם מכוער במגרש קטרגל בשכונת היובל: “בושה וחרפה, לקנוס את ההורים” [וידאו] ]

תושבים במקום העריכו כי או מדובר בכדור של ילד או מעשה ונדליזם וכעט מנסים בבניין לפתור את הבעיה, כשברור שהחלפת הדלת תעלה כמה מאות עד אלפי שקלים.

הנושא עלה בפורומים של השכונה. “התייחסות מזלזלת ומבישה של אנשים…עובר כל גבול”, כתב אחד התושבים. “זה כבר ממש מוגזם, חייבים להתקין מצלמות בבניין”, כתבה תושבת אחרת.

רוצים להתקין מצלמות בבניין. צילום ארכיון- פיקסביי

תושבת נוספת אמרה כי “יכול להיות גם שהדלת נטרקה מהרוח בחוזקה וזה נישבר, אי אפשר לדעת”, ותושבת נוספת ציינה כי אני לא חושבת שעשה את זה מישהו מהבניין…המתחם שלנו פתוח וכל אחד נכנס במיוחד לפארק”.

בבניין המדובר כבר היו בעבר בעיות כמו גניבה מהלובי ועניינים נוספים, כאשר התושבים תכננו להציב במקום מצלמות אבטחה שירתיעו ויהוו מוקד לאיתור אנשים שמזיקים למתחם.

50090cookie-checkונדליזם או תאונה? דלת הכניסה לבניין ברחוב השיקמים באור עקיבא נופצה

האם הכתבה עניינה אותך? ▲

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך

שוטר עירני תפס 3 נערים על אופנוע אחד, ללא רישיון וללא קסדות [רחבי הרשת]

במהלך פעילות אכיפה של שוטרי אגף התנועה באזור הדרום, הבחין השוטר בקטנוע הנמצא בתנועה ממול בכביש 25 ועליו רוכבים 3 נערים ללא קסדות. מיד נסע לעברם במטרה להפסיק את העבירה וסיכון חייהם של הרוכבים.

לידיעה המלאה


הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות