מבית

מבית

רופא שיניים נסחט ב’פרוטקשן’ במשך 10 שנים על ידי גבר ושילם סה”כ כ-700 אלף שקלים [רחבי הרשת]

מעצר בפרשת סמים של המשטרה במחוז חוף

הותר לפרסום: המשטרה עצרה גבר בחשד שסחט לאורך עשור רופא שיניים מאזור חיפה במאות אלפי ש”ח. 

בהתאם לצמצום צו אסור פרסום, אושר היום (27.5) לפרסום כי היחידה המרכזית ניהלה בשבועות האחרונים חקירה סמויה, במסגרתה הצליחה לאסוף ראיות ולעצור תושב איזור חיפה כבן 60, בחשד שסחט רופא שיניים במהלך 10 שנים תמורת “שמירה על הקליניקה” – תמורת מאות אלפי שקלים.

[ קראו גם >> צפו: מפריע לתנועה ברחוב וזה מה שהוא עושה אחרי שכמעט נדרס [רחבי הרשת] ]

ראשיתה של הפרשה לפני מספר שבועות עם קבלת תלונה במשטרה מהקורבן, אשר ציין כי מדי חודש נדרש לשלם אלפי שקלים לתושב איזור חיפה בתמורה לזה שהסוחט לא ייפגע בו, בבני משפחתו וברכושו. עוד ציין, כי מדובר בסחיטה לאורך כעשור המגיעה לסכומי תשלום של מעל 700,000 שקלים. הוא ציין כי עד כה חשש להתלונן וכעת אזר אומץ לעשות זאת.

כאמור, היחידה המרכזית הפעילה אמצעים שונים על מנת לאסוף את הראיות הנדרשות, עד השלב בו ניתן לעצור את החשוד עם הממצאים הדרושים לחקירה לשם גיבוש כתב אישום ע”י הפרקליטות.

על פי החלטת שופט חל איסור לפרסם כל פרט העלול להביא לזיהוי הקורבן (החלטה תועבר מיד ע”י דובר הפרקליטות).

מהמשטרה נמסר: “משטרת ישראל רואה בחומרה התנהגות בריונית המסכנת את שלום הציבור ופוגעת בתחושת הבטחון ותפעל עם כל האמצעים העומדים לרשותה על מנת לחשוף, לעצור ולכלוא אחרי סורג ובריח כל מי שינסה לאיים ולפגוע. בנוסף מדגישים כי אין לשתף פעולה עם גורמים עבריינים ויש להגיש תלונה ללא כל דחיה או היסוס”.

כאמור, בתום החקירה, פרקליטות מחוז חיפה הגישה היום כתב אשום חמור כנגד החשוד בהתאם.


דילוג לתוכן