פרדס חנה-כרכור: קנסות חולקו למעשנים ולבתי עסק שחרגו מתקנות העישון

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

פרדס חנה-כרכור: קנסות חולקו למעשנים ולבתי עסק שחרגו מתקנות העישון

-

מגדלור-פיד ♋


יחידת האכיפה העירונית של פרדס חנה כרכור יחד עם משטרת ישראל ערכה בשבוע האחרון פעילות ממוקדת לטיפול ולמיגור מטרדי עישון במקומות ציבוריים בישוב. הפעילות התמקדה במניעת עישון בבתי עסק בישוב, בהתאם לתקנות העישון המוגדרות בחוק.

במסגרת הפעילות, ניתנו קנסות לאזרחים אשר עישנו במקומות ציבוריים , וכן, נאכפו עסקים אשר חרגו מתקנות העישון, עסקים שלא הגדירו מקומות עישון, לא סומנו בהם אזורי עישון או אשר לא עמדו בתקנות. כחלק מהאכיפה אף ניתנו קנסות לבעלי עסקים שלא ביצעו את ההנחיות אשר ניתנו להם בעבר בנושא במסגרת מניעת עישון במקומות ציבוריים.

בנוסף פקחי היחידה הדריכו את בעלי העסקים כיצד ליישם את החוק במלואו בשטח העסק.

בפעילות המשותפת לקחו חלק פקחי יחידת  האכיפה העירונית של המועצה יחד עם שוטרי נקודת המשטרה בפרדס חנה כרכור כחלק משיתוף הפעולה בין הגופים לכל אורך השנה לשמירה על הסדר הציבורי ועל בטחון התושבים.

ראש צוות הפיקוח ביחידת האכיפה העירונית בפרדס חנה כרכור, יניב שלום, ציין  כי “היחידה פועלת בכל העת לשיפור איכות החיים של התושבים במרחב הציבורי וכחלק משגרת העבודה תבצע מספר פעילויות מסוג אלו במהלך שנת העבודה. העישון במקומות ציבוריים הינו מטרד הפוגע בכלל התושבים ובעיקר בצעירים ובמבוגרים וחושף רבים בעל כורחם לסכנות בריאותיות ואף לסכנת מוות. אנו פונים לבעלי העסקים ולציבור: אנא הימנעו  מעישון במקומות ציבוריים ופעלו לפי התקנות על מנת למנוע אי נעימות, לשמור על החוק ובעיקר על בריאותכם ובריאות שכניכם”.

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במסר האדום.


[fbcomments]

 

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

דילוג לתוכן