“בזכות ההתמדה, המסירות והנתינה”: עו”ד רלי ארביב מאור עקיבא תזכה באות לשכת עורכי הדין להתנדבות

“בזכות ההתמדה, המסירות והנתינה”: עו”ד רלי ארביב מאור עקיבא תזכה באות לשכת עורכי הדין להתנדבות

-

מגדלור-פיד ♋

עו”ד רלי ארביב מאור עקיבא תקבל את אות לשכת עורכי הדין להתנדבות שיינתן במסגרת הכנס השנתי של לשכת עורכי הדין שייערך בעוד כשבועיים. עו”ד ארביב קיבלה את הבשורה במכתב מהשופטת הילה גרסטל, יו”ר הלשכה עו”ד אבי חימי ועו”ד יורם סגי זקס, יו”ר מנהל פורום החטיבה החברתית. “הוועדה התרשמה והתפעלה במיוחד ממגוון פעילויות התנדבות בהן את לוקחת חלק, ממשך תקופת ההתנדבות וההתמדה ומהמסירות והנתינה לשכבות החלשות, ובעיר אור עקיבא בפרט”, נכתב במכתב שנשלח לעו”ד ארביב.

// עו”ד ארביב על רקע ילקוטים וציוד לבית הספר שנאסף לקראת שנת הלימודים ביוזמתה

“נראה כי ההתנדבות והסיוע לשכבות החלשות בחברה הם בבחינת דרך חיים אשר שזורה בכל צעד וצעד בחייך, החל מחלוקת סלי מזון בחגים למשפחות נזקקות, דרך חיבור בנות שירות, מד”צים ותלמידים בעירך וכלה בגיוס תרומות לקשישים, אימהות חד-הוריות וילדים יתומים.

“להתנדבות ולנתינה השפעה מירבית ומשמעותית לחיזוק החברה, ללכידות ולסולידריות החברתית, לתחושת השייכות לקהילה, לחיזוקו של הפרט ולחיזוק כלל ישראל. את ממשיכה את דרך אברהם אבינו עליו נאמר: “למען אשר יצווה את בניו ואת ביתו אחריו ושמרו דרך ה’ לעשות צדקה ומשפט”. תבורכי על מעשייך הטובים. יישר כח וברכות על הזכייה באות”.

עו”ד ארביב כתבה הערב בחשבון הפייסבוק שלה: “אני מתרגשת לשתף כי הועדה הציבורית של לשכת עורכי הדין בישראל בחרה בי לקבל את אות הלשכה להתנדבות עורכי דין מכל הארץ בכנס השנתי באילת. יש בורא ומנהל לעולם”.

כזכור, עו”ד ארביב נבחרה להדליק משואה במסגרת טקס הדלקת המשואות באור עקיבא על התנדבותה רבת השנים בקהילה – אך טקס המשואות במתכונתו המקורית בוטל בהחלטה של ועדת המשואות, מה שגרר לסערה ותחושות קשות בקרב הזוכים.

לכל העדכוניםחדשות אור עקיבא

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

עוד באור עקיבא

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

אולי יעניין אותך

קיץ של אירועים בזכרון יעקב: הופעות, קונצרטים, סטנדאפ, טיולים והליכות משותפות

קיץ לוהט בזכרון יעקב עם שלל הופעות חיות וקונצרטים בפארקים * מה צפוי? החל משבילים ירוקים ומסלולים קסומים, נוף מרהיב המשתרע עד הים, סדנאות אמנים, הופעות מוסיקה חיות וקונצרטים באוויר הפתוח, טיולי אופניים, מוזיאונים, גלריות, מסעדות, בתי קפה, אתרי מורשת ועוד שפע אתרים וחוויות

לידיעה המלאה

מגדלור-פיד ♋

דילוג לתוכן