מבית

מבית

עוקץ מוצרי הסופרמרקט: כך הצליחו שלושה גברים לצאת עם עגלה מלאת כל טוב בלי לשלם

בלשי המשטרה עצרו אתמול (שלישי) בעיר בית שמש שלושה חשודים תושבי הדרום בחשד לגניבה מתוחכמת מסופרמרקטים. מעצרם הוארך היום בבית המשפט
עוקץ עגלות הסופר: פעילות בלשי המשטרה אתמול בצהריים הביאה למעצרם של שלושה חשודים (32, 40 ו-46, קריית מלאכי) עת יצאו מסופר בו ביצעו את מעשיהם על פי החשד. בעת תחקורם על ידי הבלשים, השליך אחד מהם מפתחות רכב מתחת לניידת המשטרה ובדיקת המפתח העלתה כי מדובר ברכב שחנה במקום ושייך להם. השלושה הועברו לחקירה והבוקר הוארך מעצרם ביום נוסף. ערר שהוגש על ידי סנגורם של החשודים נדחה בהמשך היום על ידי בית המשפט והם נותרו מאחורי סורג ובריח.
על פי החשד, השלושה נהגו להגיע אל עסקים, סופרים, ולערוך לכאורה קניות במקום על ידי אחד מהחשודים שרכש מוצרים רבים שסכומם נמוך על מנת שהקבלה תכיל תרשומת מוצרים ארוכה אך בסכום כולל של כ-100 ש”ח לכל היותר. במקביל אליו, נהגו על פי החשד שותפיו למלא את עגלת קניותיהם לעייפה ובסכום מוערך של מאות ואלפי שקלים.
בעת שהחשוד שילם בקופה עבור עגלת המוצרים שערכם נמוך, דאג אף לבקש העתק של הקבלה לצרכיו. בהמשך ותוך ניצול חוסר תשומת לב של הבודק ביציאה מהמקום, ולאחר שהעביר את הקבלה הנוספת לחבריו, יצאו החשודים עם העגלות כשקבלות המעידות על הקניה לכאורה בידם. ואם לא די בכך, בבדיקת הרכב שחנה במקום נתפסו שקיות בהן מוצרי מזון שנגנבו על פי החשד מסופר נוסף זמן קצר לפני כן.
כאמור, השלושה נעצרו ומעצרם הוארך היום (ד’) בבית המשפט.

דילוג לתוכן