|חשיפה| מחסור ברופאי ילדים במרפאת “כללית” אור עקיבא; ההורים לקראת מחאה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

|חשיפה| מחסור ברופאי ילדים במרפאת “כללית” אור עקיבא; ההורים לקראת מחאה

-

מגדלור-פיד ♋פרסום ראשון: ביום שישי האחרון נמנעה ברגע האחרון הפגנה נגד קופת חולים “כללית” באור עקיבא. עם זאת, ההורים מאיימים לקיים הפגנה כבר השבוע. הרקע: מספר רופאי הילדים במרפאות בעיר.

לטענת ההורים, ישנו רופא ילדים אחד – העובד במרפאה המרכזית במרכז העיר ובמרפאה באורות – במשך 5 ימים בשבוע, ורופא נוסף שעובד רק 3 ימים בשבוע. כמו כן, מלינים ההורים על שיבושים בשירותי המרפאה בימי ו’, שלא ניתנים באופן קבוע בתקופה האחרונה, הן בסניף מרכז העיר והן בסניף אורות.

“אנחנו הורים לילדים צעירים וקטנים שדורשים שינוי בתפקודה של הקופה בנושא”, מסרו הורים למגדלור ניוז. “רק באור עקיבא יש רופא וחצי לכלל התושבים בקופה. כלומר – עיר ואם בישראל עם 20,000 תושבים – רופא וחצי. זה אבסורד שלא יעלה כדוגמתו. נוסף לכל זה, אין שרותי מרפאה למשך חודש בימי שישי במרפאת אורות, והיו גם שיבושים דומים בימי ו’ במרפאה במרכז העיר. לא מספיק המרפאה מאוד עמוסה במרכז העיר, עכשיו גם אין מספיק רופאים. זה לא יאומן”.

סניף קופת חולים ברחוב רוטשילד באור עקיבא

בין היתר, ממידע שהגיע לידינו עולה כי לאור מצוקת הרופאים, ד”ר גלמן מרצ’ליקה – רופאת הילדים המיתולוגית שפרשה מהמרפאה בעיר לפני מספר חודשים – נתנה שירות במרפאת אור עקיבא כמחליפה.

מדוברות מחוז שרון-שומרון של שירותי בריאות “כללית” נמסר בתגובה: “אנו מודעים לצרכים של תושבי אור עקיבא, מצטערים על אי הנוחות שנוצרה ופועלים כדי לספק שירות מיטבי ברפואת הילדים. ד”ר סיגל גז, רופאת הילדים באורות נעדרת בשל חופשה ותחזור עד ה-23/11/18. ד”ר דנה פלג רופאת הילדים באור עקיבא עזבה משיקולים אישיים, לטובת מרפאה באזור חיפה. נכון לעכשיו נערכנו עם שיבוץ של רופאים מחליפים בהתאם, כולל שירות ביום שישי. בנוסף לכך אנו צפויים לקלוט רופא ילדים מומחה במשרה מלאה בתחילת ינואר ובכך ליצב את השירות בצורה מיטבית בעיר אור עקיבא”.

קראו גם >>

רופאת הילדים המיתולוגית באור עקיבא, ד”ר גלמן, פרשה לגמלאות

 

 

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

דילוג לתוכן