איך זה מרגיש להיות לצידם של הלומי קרב? רוני שקדי מחדרה מגייסת כסף לספר המשך

הסופרת והעורכת מוציאה את ספרה השני העוסק אף הוא בקשר זוגי של בחורה צעירה עם נפגע הלם קרב ממבצע צוק איתן. קישור להדסטארט שלה בפנים

רוני שקדי מחדרה, ניהלה בחייה שתי מערכות יחסים עם גברים שיצאו מהצבא בפוסט־טראומה. החוויות הקשות, שהכניעו אותה ופירקו את הזוגיות, הפכו לרומן: “נוודים”. לאחר שהצליח מעל המצופה החליטה להילחם על מנת שגם חברות של הלומי קרב יקבלו סיוע, ולא רק מי שנשואות להם.

בשנה שעברה הוציאה שקדי (26) את הספר הראשון במטרה “לספר את הסיפור שלי ושל עוד כמה אנשים שליוו את חיי, בתקופת “צוק איתן” ולאחריה. אני מאמינה שהספר צריך להישמע ולהיראות, ולא רק בישראל. המטרה הסופית שלי היא שאנשים בכל העולם יבינו סוף-סוף מה עומד מאחורי משמעות המילה “ישראלי”, מה זה אומר לחיות במדינה היחידה בעולם שגם הנשים חייבות להתגייס בה לצבא, ומכאן – מה זה אומר לנהל פה קשרים ולנסות לאהוב, גם בזמן מלחמה…”.

כעת, רוצה רוני להמשיך אל הספר השני שימשיך אותו – איך זה מרגיש להיות לצידם של הלומי קרב? רוני מספרת: “בתקופת “צוק איתן” הייתי מש”קית נפגעים צעירה, בת למשפחה שכולה ובת-זוג לשני הלומי קרב שבדיוק יצאו מעזה, אחרי הלחימה. על הסיפור שלנו מבוסס גם ספר ההמשך של “נוודים”, שנקרא “10 דרכים לספר לו שיש עליו ספר”, ואני תומכת הלחימה שנמצאת בשדה הקרב עד היום – למען הרעיון שמאחוריו אני עומדת, ולמען הזכות שלנו להישמע.

“הספר החדש הולך לשאוב אתכם פנימה לתוך עלילה רבודה שתטלטל ותסחרר אתכם, במטרה לגרום לכם לילה אחר לילה לחזור לאותם הדפים, למצוא נחמה קטנה ויפה בקריאה של הספר – ומקלט מנחם מפני צרות היום-יום.תנו לי הזדמנות לקחת אתכם צעד אחד פנימה לתוך עולם כנה ופשוט, נוגע ומרגש – שעוסק בסיפורם של נעה ואדם. מש”קית הנפגעים הצעירה והלום הקרב הטרי, שהותירו ביניהם רומן לא ממומש, מנסים כעת לבנות את חייהם מחדש, לצחוק, לאהוב ובעיקר לחיות – גם דרך הטראומה”.

שקדי, סופרת צעירה ועורכת חדשות במקצועה. כתבת אוכל בשעות הפנאי ופעילה חברתית למען נפגעי הלם קרב ופוסט-טראומה בארץ. “בזכות מאבק ממושך ובלתי מתפשר, הגעתי בשנתיים האחרונות עם הנושא הכל-כך חשוב הזה לכותרות של ערוצי התקשורת הגדולים ביותר בישראל, מחדשות 12 ועד “ישראל היום”, דרך “ידיעות אחרונות” וגם גלי צה”ל”, היא אומרת.

רוני חותמת: אשמח שתיקחו חלק בהוצאת ספרי החדש לאור – ותיהנו מאחת התשורות לבחירתכם”. לגיוס ותרומה לספרה החדש – הקליקו כאן

עוד במבזקים

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

דילוג לתוכן