מתייחדים 2019: טקס זיכרון לחללי הנח”ל התקיים בפרדס חנה-כרכור 📸

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

מתייחדים 2019: טקס זיכרון לחללי הנח”ל התקיים בפרדס חנה-כרכור 📸

-

מגדלור-פיד ♋

טקס ההתייחדות לחללי חיל החינוך התקיים השבוע באנדרטת הנח”ל בפרדס חנה-כרכור (5.6).

הטקס התקיים לזכרם של שמונים וחמשת הנופלים במערכות ישראל, חיילי חיל החינוך והנוער בצבא ההגנה לישראל.

הטקס נערך במעמד ראש אכ”א, האלוף מרדכי (מוטי) אלמוז ובמעמד קצין חינוך ראשי, תת אלוף צביקה פייראיזן, בוגר מדרשיית נועם בישוב. את המושבה ייצגו מ”מ ראש המועצה המקומית בפ”ח כרכור יואב קעטבי וחבר המועצה עוה”ד אביעד סיני.

בטקס השתתפו המשפחות השכולות, חיילי חיל החינוך והנוער, נציגי משרד הביטחון ואגף השיקום, נציגי יד לבנים ויו”ר יד לבנים בישוב מאירה קסטן ועוד רבים כולל חיילי חיל החינוך והנוער.

האלוף אלמוז ראש אכ”א נאם והסביר כי הנופלים מי שהיו נכונים להקריב את חייהם למען המולדת, מחייבים את כולנו לעשות כל אשר ביכולתנו כדי להבטיח את קיומנו כאן כחברה טובה ואת צה”ל כצבא העם המגן על החברה. עוד ציין, כי הטקס נערך באותו התאריך בו פרצה מלחמת ששת הימים שם בזכות לוחמות ולוחמי צה”ל הקרבתם ונחישותם יכלה ישראל לצבאות רבים.

קצין חינוך ראשי תת אלוף פייראיזן, פירט על הרוח הישראלית, אותם שורשים במסורת ישראל ורצון להצליח ולפרוץ גבולות, שמביאים את ישראל להיות סיפור הצלחה בינלאומי ומופת לעולם, ואת חיילות וחיילי חיל החינוך שמובילים את צה”ל כגוף ערכי.

 

מטעם המשפחות השכולות, נאמה שלי יקותיאל, אמא של סגן יעל יקותיאל ז”ל. יעל קצינה בחיל החינוך, נהרגה בפיגוע הדריסה בטיילת ארמון הנציב ויחד איתה סגן שיר חג’אג’, סגן משנה ארז אורבך וסגן משנה שירה צור זכרם לברכה. שלי, אמא של יעל, ריגשה את השומעים, כאשר סיפרה על חלומותיה של יעל ורצונה לקדם את החברה הישראלית, אשר נגדעו באחת בעקבות הפיגוע ועל ההתמודדות הקשה בפניה ניצבות המשפחות השכולות בחיים שאחרי.

מ”מ ראש המועצה המקומית, מר יואב קעטבי, אשר הניח זר מטעם הישוב בטקס, מסר שתושבי הישוב פ”ח כרכור והמועצה המקומית על חבריה ועובדיה מחבקים את משפחות הנופלים ומחזקים את ידיהן ומרכינים ראש לזכר הנופלים.
חבר המועצה עוה”ד סיני הוסיף כי שיתוף הפעולה של הישוב עם צה”ל בכלל ובפרט בכל הנוגע לאנדרטת הנח”ל יימשך וכי ראש המועצה פרי יגור וחברי המועצה פועלים לחזק ולהעמיק את הקשר בין הגופים בשלל נושאים.

53170cookie-checkמתייחדים 2019: טקס זיכרון לחללי הנח”ל התקיים בפרדס חנה-כרכור 📸

האם הכתבה עניינה אותך? ▲

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך

צפו בתיעוד המדהים: משאית הגז התלקחה בתאונה, לוחמי האש הסתערו על האש ומנעו פיצוץ ואסון כבד

מיכלית הגז התלקחה כתוצאה מהתאונה תוך סיכון רב לפיצוץ נפחי רב מימדים. לאירוע הוזנקו כוחות רבים מתחנת חיפה בסיוע כוחות נוספים ממחוז חוף תחת פיקודו של מפקד תחנת חיפה סגן טפסר יצחק סויסה עד להגעתו של מפקד מחוז חוף טפסר חזי לוי, אשר לקח פיקוד על האירוע

לידיעה המלאה

דילוג לתוכן