צו הפסקה מנהלי וביטול רישיון היצור הוצא לקייטרינג בזכרון יעקב

בעת הביקורת הושמדו מוצרי מזון רבים שהוכנו ואוחסנו בעסק בניגוד לכללי עבודה הנדרשים בעסק לייצור מזון. במשרד הבריאות מציינים כי נעשה שימוש ברישיון ייצור שהונפק לקייטרינג לטובת הפעלת עסק אחר
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

צו הפסקה מנהלי וביטול רישיון היצור הוצא לקייטרינג בזכרון יעקב

בעת הביקורת הושמדו מוצרי מזון רבים שהוכנו ואוחסנו בעסק בניגוד לכללי עבודה הנדרשים בעסק לייצור מזון. במשרד הבריאות מציינים כי נעשה שימוש ברישיון ייצור שהונפק לקייטרינג לטובת הפעלת עסק אחר

מגדלור-פיד ♋

רופא מחוז חיפה, פרופ’ שמואל רשפון, חתם היום (15.3) על צו הפסקה מנהלי וביטול רישיון היצור של קייטרינג ברחוב קיבוץ גלויות 9 בזכרון יעקב. לאחר פרסום הדברים, הודיעה בעלת הקייטרינג לשעבר כי אין בינה לבין הפעילות כיום קשר שכן הקייטרינג נמכר לפני כחצי שנה.

על פי הצו, על הקייטרינג להפסיק מיידית את הייצור, הוצאת הסחורה והכנסת מוצרים כלשהם אל העסק ומחוץ לו וכל פעילות אחרת במסגרת העסק.

פרופ’ רשפון ציין במכתב הצו כי בעסק נתגלה מצב תברואי ירוד, לרבות של הציוד הבא במגע ישיר עם המזון, נתגלו הצטלבויות רבות בין מזון גולמי לבין מזון מוכן לאכילה. בעת הביקורת הושמדו מוצרי מזון רבים שהוכנו ואוחסנו בעסק בניגוד לכללי עבודה הנדרשים בעסק לייצור מזון.

בנוסף, במשרד הבריאות מציינים כי בוצעו שינויים בחלוקה הפנימית של העסק ללא אישור וידיעת משרד הבריאות, כגון ביטול עמדה לשטיפת תוצרת טרייה. ביצוע פעולות יצרניות לא מאושרות בעסק , כגון טיפול בירקות והכנת סלטים.

בנוסף, צוין כי ההתנהלות הלקויה בעסק נמשכת זמן רב. בעקבות ממצאים דומים בביקורת קודמת שנערכה בעסק בתאריך 16.12.2020 בוצעה שיחת הבהרה למנהל העסק, אך המצב לא שופר ואף החמיר.

בנוסף, נתגלה כי נעשה שימוש ברישיון ייצור שהונפק ל”קייטרינג” להפעלת עסק אחר- “רוג’ם אירועים יפים בטבע”.

עוד כתב פרופ’ רשפון כי “בשימוע שערכתי בעניין הוצאת צו ההפסקה ביום 14.3.2021 לא ניתנו הסברים מספקים לליקויים שנמצאו בעת הביקורת, לאופן תיקונם והמשך התנהלות בעסק. התברר שהתנהלותכם כלפי משרד הבריאות אינה שקופה כנדרש מעסק הסעדה. ניכר שחסרה הבנה בסיסית בנושא התנהלות הקייטרינג ובטיחות המזון המיוצר בו”.

מבעלי הקייטרינג המקורי נמסר כי “הקייטרינג שלנו נסגר ונמכר הציוד שלו ב 31.8.20 לחברת רוגום שהשתמשה וחידשה רשיונות שלנו שלא היו בתוקף. רישוי עסקים עומד מול משרד הבריאות לשנות את השם של העסק הנסגר בגלל הסיבות שלו. הגוף שמשכיר, מוכר, ומבשל כמובן זו חברת רוגום. אני מניחה שעוד היום ישתנה השם כפי שמצופה. תודה ובשורות טובות”.

אורן פרץ, מנהל רישוי עסקים במועצה, שלח תגובה למשרד הבריאות לאחר שנודע על הצו כי “קצת מוזר לקבל מייל בנושא קייטרינג ויקי הכולל סיכום שימוע וביטול רשיון יצרן מהסיבה הפשוטה שקייטרינג ויקי נסגר כבר באוגוסט 2020 והציוד נמכר למפעיל חדש במקום. מפתיע יותר שנציגי משרד הבריאות באזור מכירים את בעלי הקייטרינג ( ויקי אלון, אתי אלון, מוטי אלון ) עסק שהיה משפחתי ללא כל דמויות חיצוניות, קיימו דיון לסגירת עסק שבכלל לא קיים, עם משתתפים בדיון השימוע שהם כביכול מצד קייטרינג ויקי אלון ( השמות אותם ציינתם מעולם לא עבדו או ייצגו את קייטרינג ויקי ), אם מישהו השתמש בשמם זו עבירה חמורה ביותר אך בינם לבין קייטרינג ויקי אין דבר וחצי דבר וכפי שציינתי הקייטרינג בניהולם נסגר כבר באוגוסט 2020”.

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

guest
3 .
Inline Feedbacks
View all comments
יואב דרדיקמן
יואב דרדיקמן
15/03/2021 19:53

שלום רב, העסק קייטרינג ויקי מטעמי הבית נמכר לפני חצי שנה לגורם אחר. עקב בעיות רגולציה ורישוי שקשורות למבנה משרד הבריאות החליט להסיר את רישיון הייצור מהמקום. ברצוני להדגיש כי לגברת אתי אלון אין כל קשר לעסק שפעל במקום בחצי שנה האחרונה.

Anonymous
Anonymous
15/03/2021 19:05

ערב טוב.

לא מצליח להבין איך מפרסמים דברים ללא בדיקה ובכך גורמים נזקים.

מצ”ב את תגובתי שהועברה היום למשרד הבריאות.

צהריים טובים,

קצת מוזר לקבל מייל בנושא קייטרינג ויקי הכולל סיכום שימוע וביטול רשיון יצרן מהסיבה הפשוטה שקייטרינג ויקי נסגר כבר באוגוסט 2020 והציוד נמכר למפעיל חדש במקום.

מפתיע יותר שנציגי משרד הבריאות באזור מכירים את בעלי הקייטרינג ( ויקי אלון, אתי אלון, מוטי אלון )
עסק שהיה משפחתי ללא כל דמויות חיצוניות, קיימו דיון לסגירת עסק שבכלל לא קיים, עם משתתפים בדיון השימוע שהם כביכול מצד קייטרינג ויקי אלון ( השמות אותם ציינתם מעולם לא עבדו או ייצגו את קייטרינג ויקי ) 

אם מישהו השתמש בשמם זו עבירה חמורה ביותר אך בינם לבין קייטרינג ויקי אין דבר וחצי דבר
וכפי שציינתי הקייטרינג בניהולם נסגר כבר באוגוסט 2020 

בברכה
אורן פרץ
מנהל מחלקת רישוי עסקים
מ.מ זכרון יעקב

Anonymous
Anonymous
15/03/2021 17:39

לידיעתכם יש טעות חמורה ביותר וזה השם,
הצו סגירה הוא לרוגום בע”מ, ציוד העסק של קייטרינג ויקי נמכר לרוגום ורוגום בעלת המקום, מבקשת לשנות במיידי את השם על מנת להימנע מהוצאת דיבה והכפשת שמנו.

אולי יעניין אותך

 


 

דילוג לתוכן