רובי ריבלין יגיע לעתיקות קיסריה; וגם: רוצים לעבוד בחפירות הארכאולוגיות בקיץ?

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

רובי ריבלין יגיע לעתיקות קיסריה; וגם: רוצים לעבוד בחפירות הארכאולוגיות בקיץ?

-

נמל קיסריה || צילום: דוברות החברה לפיתוח קיסריה

אטרקציה תיירותית בינלאומית תיפתח לציבור הרחב בקיסריה בעוד כשבועיים: בהשקעת ענק של כ-150 מיליון ₪ על ידי קרן אדמונד דה רוטשילד קיסריה, ייחנכו ב-29.5.19 קמרונות המלך הורדוס בנמל קיסריה ויושק מרכז המבקרים החדשני. 

באירוע החגיגי ישתתפו נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין והברונית אריאן דה רוטשילד. 

בנמל העתיק, שבנה המלך הורדוס, עוברים בכל יום עשרות מטיילים מהארץ והעולם ולא בכדי. הנמל הוא אחד מהאתרים הארכיאולוגיים החשובים בארץ, שבו עדיין רב הנסתר על הגלוי. גם בעת שאתם קוראים את השורות הללו, החוקרים בשטח ממשיכים לחשוף עוד ועוד קמרונות ומבני דת, שרק לפני תקופה קצרה לא ידענו כלל על קיומם. מה שאומר שבכל פעם שתגיעו לטיול בנמל, תזכו לחוויה שונה שבה תזכו לגלות דברים חדשים ומרתקים.

בטקס החנוכה החגיגי ישתתפו בנוסף לנשיא ריבלין ולברונית דה רוטשילד, גם סגן יו”ר קרן קיסריה גיא סברסקי, מנכ”ל החברה לפיתוח קיסריה מיכאל כרסנטי, מנכ”ל רשות העתיקות ישראל חסון, מנכ”ל רשות הטבע והגנים שאול גולדשטיין וראש המועצה האזורית חוף הכרמל, אסיף איזק. 

עגילים ואוצר שנמצאו בנמל קיסריה בשנה האחרונה || צילום: דוברות החברה לפיתוח קיסריה

ובתוך כך, היום פרסם מרכז הצעירים “המטריה” באור עקיבא מודעת דרושים לקראת הקיץ ובה הוא מזמין אוהבי אריכואולוגיה לעבוד בחפירות הקיץ ברשות העתיקות. הרשות מזמינה בני נוער ממחוז חיפה לחפור באתר ארכיאולוגי הקרוב לפרדס חנה-כרכור. העבודה תתפרס על פני 11 ימים, בימים א’-ה’, בין התאריכים 14.7.19-25.7.19 בין השעות 06:00 ל-14:00. היא תיועד לגילאי 16 ומעלה והסעות של רשות העתיקות יביאו את העובדים מהאזור לאתר ובחזרה. לפרטים ניתן לפנות ל: marianavhon@gmail.com

עוד ניוז >>

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך