מחר: שביתה בת שעתיים ב”הלל יפה”; מנהלת הסיעוד: “המצב הפך בלתי נסבל”

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

מחר: שביתה בת שעתיים ב”הלל יפה”; מנהלת הסיעוד: “המצב הפך בלתי נסבל”

-

מגדלור-פיד ♋

עוד במגדלור ניוז >>
 • פרסום ראשון ● ראש עיריית אור עקיבא יעקב אדרי הורחק לתקופה נוספת מתפקידו
 • מגדלור ניוזים – עמוד העדכונים מכל האזור מסביב לשעון
 • רוצים לבדוק השבוע אם יש לכם קורונה? זו רשימת מתחמי הבדיקה ללא מרשם באיזור חדרה, אור עקיבא והמושבות

עקב אירוע אלימות חמור של משפחה כלפי הצוות המטפל באחת המחלקות הפנימיות מרכז הרפואי “הלל יפה” בחדרה, החליטה הנהלת המרכז הרפואי על השבתת מחאה בת כשעתיים מחר, ה- 16.5.2019, של צוותי המחלקות הפנימיות מהשעה 8:30 ועד השעה 10:30.

מהנהלת “הלל יפה” נמסר לפני זמן קצר כי היא “מגנה בתוקף כל אלימות כלפי הצוות המטפל”. 

דינה פיינבלט, מנהלת הסיעוד במרכז הרפואי הלל יפה אמרה לפני זמן קצר בשיחה עם “מגדלור ניוז” כי המצב הפך בלתי נסבל – וההשבתה היא כחלק מאקט מחאתי. “צבר של אירועים קרו היום”, היא מספרת, “ואנחנו חווים אותם לאורך זמן. אנחנו מדברים על התפרצויות זעם של משפחות, זריקות טלפון על אנשי צוות. הצוותים מרגישים חסרי אונים. הציבור עומד מולנו, ואנחנו מבינים את חוסר שביעות הרצון שלו”.

פיינבלט מספרת על עומס אדיר במחלקות, דבר שמוליד תסכול – אך מגנה בכל תוקף את האלימות כלפי אנשי הצוות של המרכז הרפואי. “זה לא חורף, לא קיץ, לא בחירות, ולא תקופה אחרת בשנה. יש עומסים במחלקות הפנימיות והתנאים לא פשוטים”, היא מודה. “במחלקה שקרו מספר אירועים היום, יש 51 חולים כאשר התקן מדבר על 36 בלבד. יש במחלקות חולים מונשמים, שאי אפשר להעביר אותם למחלקות או בתי חולים אחרים כמונשמים. ליבנו עם המטופלים והמשפחות, אך אנחנו עומדים במצב בלתי נסבל. כבית חולים וכהנהלה אנחנו אומרים בגלוי – שאנו מגנים אלימות מכל סוג שהיא”. 

 

 

צילום אילוסטרציה: פריפיק, @doidam10

היא הוסיפה כי “התרענו ואנו ממשיכים להתריע על העומסים במחלקות, על הישיבה בפרוזדור, על הקשישה שיושבת במסדרון. אנחנו כל הזמן מדברים ומרימים קול צעקה. אך בעקבות מספר האירועים שהתרחשו היום, של התנהגות, פריצת גבולות, התבטאויות מילוליות קשות כלפי הצוות – אנחנו לא יכולים להבליג יותר. אלה הם מחלקות פנימיות עמוסות, עם חולים מאוד מורכבים. הצעד הזה מחאתי – אנחנו רוצים התערבות. באנו להשמיע את הקול שלנו, לומר לצוותים ולהביע כהנהלה את המסר – כי אנחנו מגנים את האלימות”. 

53660cookie-checkמחר: שביתה בת שעתיים ב”הלל יפה”; מנהלת הסיעוד: “המצב הפך בלתי נסבל”

האם הכתבה עניינה אותך? 👆

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

אולי יעניין אותך


 

דילוג לתוכן