בעל איים להתגרש מאשתו כי הצביעה לגנץ: “אם ביבי לא יוכל להרכיב ממשלה, אנחנו נפרדים”

האיום הזה שוגר לפני חודשיים ימים מבעל לאשתו שהחליטה להצביע לגנץ. בינתיים האישה טוענת כי היא מסרבת לגירושין ובידה הוכחה לכך שהבעל שלה תיכנן את הכל מראש

בעל איים להתגרש מאשתו כי הצביעה לגנץ: “אם ביבי לא יוכל להרכיב ממשלה, אנחנו נפרדים”

האיום הזה שוגר לפני חודשיים ימים מבעל לאשתו שהחליטה להצביע לגנץ. בינתיים האישה טוענת כי היא מסרבת לגירושין ובידה הוכחה לכך שהבעל שלה תיכנן את הכל מראש

מגדלור-פיד ♋

לא מעט סיפורים פוליטיים בתוך המשפחה יצרו לא מעט עימותים בשנה האחרונה, אבל דומה שהעימות הזה בין בני זוג הנשואים כבר 30 שנים ולהם ארבעה ילדים ושתי נכדות, רושם שיא כשהבעל שיגר ביום חמישי האחרון מכתב לאשתו ובו הוא הבהיר “הזוגיות שלנו הגיעה לקיצה”. האישה: “זה רק תירוץ, הוא תכנן את זה כבר שנה אחורה”.

בני הזוג היו ידועים כתומכים נלהבים של בנימין נתניהו. גם בפורומים החברתיים וגם בתוך המשפחה. קנאותם ואהבתם הגדולה לביבי היתה סוג של תופעה יוצאת דופן. ההחלטה של האישה להצביע לגנץ בבחירות האחרונות היתה סוג דרמה.
“כבר בבחירות הקודמות רציתי להצביע לגנץ, אבל אז בהבנה עם בעלי הצבעתי לביבי. בבחירות האלה לא יכולתי להשלים עם העובדה שביבי לא עמד בהסכמים וברוטציה והחלטתי להודיע לבעלי שאני בוחרת בבחירות הבאות בגנץ”. הבעל לדבריו, טען כי הבהיר לאשתו לפני ארבעה חודשים, ואף תיעד את זה בצילום וידאו, שלא ימשיך לחיות איתה אם זה מה שיקרה.
“אחרי שהיא עצמה אישרה לי שהצביעה לגנץ ואחרי שידעתי שאם ביבי לא יוכל להרכיב ממשלה, וזה כנראה הסוף שלו, החלטתי לממש את ההחלטה שלי להיפרד”.
הבעל באמצעות עורכת הדין שרין סולן, שיגר לפני שלושה ימים מכתב לאשתו ובו הוא הודיע לה כי הוא מבקש להתגרש וישמח אם תיקח עורך דין כדי שהשניים יפגשו לסכם את התנאים וחלוקת הרכוש. בינתיים האישה טוענת כי היא מסרבת לגירושין ובידה הוכחה לכך שהבעל שלה תיכנן את הכל מראש.
“הוא לקח את ביבי כתירוץ להיפרד. יש לא מעט מקרים גם בין החברים שלנו שהזוגות הצביעו, כל אחד בנפרד, ולעיתים אפילו בפערים קיצוניים יותר, לכן הדרישה שלו מוזרה”.
הבעל הודה כי הוא יודע שיש לא מעט סיפורים כאלה של זוגות, למשל זוג חברים שאחת מצביעה לבנט והבעל למרץ, אבל לטענתו, כאן זה בלתי הגיוני ולווה בהתרסה ובמריבות אין סופיות. עו”ד סולן הבהירה כי בהתאם לבקשת הבעל היא תמתין 10 ימים ואם לא תשמע מהצד השני, היא תפעל בשם הלקוח שלה לפתיחתו של הליך גירושין כמקובל.

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

אולי יעניין אותך

 


דילוג לתוכן