אור עקיבא: בני נוער נכנסו לשחות בבריכת הדגים – מה עשו גורמי האכיפה?

אור עקיבא: בני נוער נכנסו לשחות בבריכת הדגים – מה עשו גורמי האכיפה?

-

מגדלור-פיד ♋

בני הנוער בבריכת הדגים, כפי שנקלטו במצלמות האבטחה

בריכת הדגים בפארק נוף ים החדש באור עקיבא מושכת אליה תושבים ואורחים רבים במהלך השבוע. אלא שלעיתים מתרחשים אירועים בלתי צפויים שעמם מתמודדים במסגרת ה”מוקד רואה” – מצלמות עיר ללא אלימות הפרוסות ברחבי העיר. 

באמצע השבוע שעבר הגיעו אל בריכת הדגים בני נוער שלפתע החלו להיכנס לתוכה. אל המקום הגיעו במהרה גורמי האכיפה, ובני הנוער יצאו מהבריכה, הוזהרו ועזבו את המקום במהירות.

.

פארק נוף ים אור עקיבא || צילום: איתי טטרו

בתוך כך, לאחרונה הגיעו לבריכת הדגים ארבעה ברווזים. אלה שוחים במים במהלך היום, כאשר עוברים ושבים ובעיקר ילדים נהנים מהמחזה החדש. 

זיוה, בעלת הבלוג “שמתי לב – טיולים, אמנות, אנשים” כתבה לפני כ-3 שנים מאמר בנושא האכלת ברווזים, אווזים וברבורים וציינה כי אין להאכיל אותם בלחם. “אחד הנזקים מהאכלה מתמשכת הוא פיתוח תלות בבני האדם ואיבוד החושים הטבעיים למציאת מזון מן הטבע. בדיוק כמו שחלקנו נוטים לחבב פחמימות יתר על המידה, כך גם העופות של משפחת הברווזיים מפתחים התמכרות ללחם שאינו בעל ערך תזונתי בעבורם ומכיל בעיקר כמות גדולה של קלוריות ריקות”. 

בהמשך היא מציינת מה כן מותר לאווזים ולברווזים לאכול: אפונה מופשרת או טרייה, ענבים חצויים לשניים, שיבולת שועל, שעורה, אורז. “במקרה של אורז עדיף דווקא האורז הלבן ולא האורז המלא היות שהמלא עתיר בארסן. הכי טוב הוא האורז הבסמטי שבו הארסן נמצא בכמויות הקטנות ביותר”, צוין בבלוג. 

 
לכל העדכוניםחדשות אור עקיבא

עוד באור עקיבא

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

עוד באור עקיבא

הצטרפו אלינו


מגדלור-פיד ♋

דילוג לתוכן