הצטרפו אלינו

מגדלור ניוז – מבזקים

ארכיון כתבות

מופע סיום מרגש למחזור ט”ז של בית ספר אמי”ת האופק אור עקיבא [מגדלור-אנשים]

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

המחזור ה-17 של אמי”ת האופק – תיכון ומכללה טכנולוגית באור עקיבא הגיע לקו הסיום.

המופע של בוגרי בית הספר התקיים ביום חמישי באשכול הפיס באור עקיבא. בית הספר, הקיים כבר 19 שנה מעניק לתלמידים, שלא מצאו את מקומם בבתי ספר אחרים, הזדמנות לפתוח דף חדש ולחוות הצלחה.

 

מופע הסיום המרגש, שנשא את הסלוגן “מביטים לאופק חדש”, עמד בסימן סיכום שנות ההתחנכות בבית הספר. בוגרי בית הספר שהחלו את דרכם בכיתה ט’ י’, וחלקם אף  בכיתה י”א  העלו זיכרונות וחוויות מבית הספר, תוך הדגשת האווירה המשפחתית המאפיינת את בית הספר.

צילום: אמי”ת האופק אור עקיבא

ההורים, נציגי הפנימיות והבוגרים הביעו הערכה רבה לצוות המסור של ביה”ס ולמנהלת, מרים שבתאי,  על הדרך המשמעותית שעברו התלמידים בבית הספר.

צהלון סירי, מנהל קהילת צפון ברשת אמי”ת  וניסים משעלי, נציג אגף החינוך שיבחו את מנהלת בית הספר ואת העשייה החינוכית והערכית של בית הספר, שכשמו כן הוא, מאפשר לתלמידים אופק חדש של צמיחה והתפתחות לצד חיזוק תחושת השייכות, הערך והמסוגלות של התלמידים.

 

לדברי מרים שבתאי, מנהלת בית הספר, “הבוגרים שלנו עברו כברת דרך משמעותית במשך שנות ההתחנכות שלהם  בבית ספרנו, ואנו גאים בהם על כך. הבוגרים שלנו , יוצאים היום לדרך חדשה מצוידים בכלים, ידע ומיומנויות שרכשו בבית הספר במרוצת השנים. ארגז כלים זה יסייע להם להשתלב בצורה מיטבית בהמשך הדרך במסגרות השונות”.

שתפו את הכתבה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
Share on print

מעניין באתר >>

עוד באתר >>