הבשורה הבאה: האם רחוב הדקלים בפרדס חנה יהפוך לחד-סטרי?

הבשורה הבאה: האם רחוב הדקלים בפרדס חנה יהפוך לחד-סטרי?

-

מגדלור-פיד ♋

קצב הגדילה המואץ והשינויים התכופים בדמוגרפיה בפרדס חנה-כרכור, מאלצים את התושבים להיות יצירתיים. השבוע פרסמה תושבת המושבה הודעה ברשתות החברתיות כי היא מרכזת בעצמה נושא חשוב הקשור לכבישי המושבה – בשיתוף פעולה עם המועצה.

“אני מרכזת בהתנדבות למען הקהילה בשיתוף פעולה עם מועצת פרדס חנה כרכור, שמות של רחובות שהם דו-סטריים אבל בעצם יש שם מקום לנתיב אחד וכבר מסוכן”, ציינה התושבת מאיה.

התושבת ביקשה למעשה מהתושבים להירתם ולכתוב את שמות הרחובות בהן אין מקום לשני נתיבים וחייבים להפוך לחד-סטריים, שכן בפועל יש בהם בעיות קשות של מעבר ותנועת רכבים.

בין היתר, הועלתה בקשה להפוך את רחוב הדקלים, אחד העמוסים ביישוב, לחד-סיטרי, לפחות בחלקו. התושב ניסן ציין כי “הגיע הזמן להפוך את רחוב  הדקלים מקטע דרך המרחב מהכיכר עד הכיכר החדשה – מרכז תבורי לחד סיטרי. זה פשוט מסוכן ופקוק כל הזמן”.

עוד רחובות שהועלו היו רחוב הקשת, רחוב המצפור, רחוב מצדה, רחוב הגאון, רחוב תל צבי, רחוב נחמיה ועוד.

ואולם, למרות היוזמה היפה היו תושבים שדווקא כעסו עליה. “אני בהלם. התושבים עושים את העבודה”, כתבה תושבת, “איפה מחלקת הנדסה או כל מי שקשור לכך? שבוע הבא יחליטו שהתושבים יצאו לאסוף אשפה…אלוהים יעזור ליישוב. תושבים לוקחים לידיהם את התנהלות המועצה…”. 

55620cookie-checkהבשורה הבאה: האם רחוב הדקלים בפרדס חנה יהפוך לחד-סטרי?

האם הכתבה עניינה אותך? ▲

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותךהצטרפו אלינו

ארכיון כתבות