אולי יעניין אותך

אחרי התיגרה במשחק הנוער: אנשי הפועל חדרה וראשל”צ נפגשו לסולחה

אחרי התיגרה במשחק הנוער: אנשי הפועל חדרה וראשל”צ נפגשו לסולחה

קבוצות הנוער של הפועל חדרה והפועל ראשון לציון ערכו היום אחר הצהריים סולחה לאחר העימות האלים שהתרחש בסיום המשחק בין השתיים בשבת האחרונה.

כזכור, בדו”ח השיפוט נכתב כי בדקה ה-90 לאחר שקבוצתו הבקיעה שער שוויון, מאמן הפועל חדרה רון קלר התגרה במאמן היריבה שהורחק קודם לכן בשל מחאות על השיפוט, יחד עם מאמן השוערים אור אהרון. לאחר שחדרה כבשה שער ניצחון בשניה האחרונה של המשחק, שוב ניגשו המאמן וכמה מהשחקנים והתגרו באנשי ראשל”צ ובמקום התפתחה מהומה.  תובע ההתאחדות לכדורגל עו”ד ניר רשף החליט להעמיד את הפועל ראשל”צ והפועל חדרה לדין בעקבות האירועים.

למפגש, שנערך במסעדה בחדרה, הגיעו מאמן הפועל חדרה רון קלר, עוזרו רון שיש, המנכ”ל אלי דגני וחבר ההנהלה עמוס מימון. מצידה של ראשון לציון הגיעו המאמן ערן סאסי, מאמן הכושר דוד פרניצ’י והשחקנים אור בוכריס, יובל ששון, שחר ברנע ובן אמסלם.

שני המאמנים – ששניהם אגב אנשי חינוך – התנצלו על ההתנהגות שלהם בשבת, הביעו חרטה על מה שקרה והסבירו כי זו לא דרכם. גם השחקנים לחצו ידיים והתנצלו על ההתנהגות בסיום המשחק.

     

שני המאמנים גם ציינו כי המועדונים לקחו בשיא הרצינות את הטיפול במקרה. בחדרה השחקנים כבר ביצעו היום פעילות התנדבות למען הקהילה וכך יהיה גם בהמשך החודש.

מנכ”ל הפועל חדרה, אלי דגני, סיכם את הפגישה ואמר כי הוא שמח שהמאמנים שימשו דוגמא וידעו לקחת אחריות, ציין כי התנהגות כזו לא מאפיינת את שני המועדונים וכי הוא מקווה מאוד שהלקח נלמד ומקרה כזה לא יחזור על עצמו. צילום: דוברות הפועל חדרה

ענו על משאל מגדלור-ניוז: האם תסעו לחו”ל בקיץ הנוכחי למרות הקורונה?

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋


דילוג לתוכן