אולי יעניין אותך

ד”ר יסמין דגן מונתה למנהלת היחידה לכירורגית שד במערך הכירורגי ב’הלל יפה’

ד”ר יסמין דגן מונתה למנהלת היחידה לכירורגית שד במערך הכירורגי ב’הלל יפה’

התחדשות ביחידה לכירורגיית שד בבית החולים הלל יפה בחדרה:  מינויה של ד”ר יסמין דגן כמנהלת היחידה נכנס לתוקף החל מהחודש. 

ד”ר דגן בוגרת בית הספר לרפואה של הטכניון בחיפה. התמחתה בכירורגיה כללית במרכז הרפואי הלל יפה ובסיומה המשיכה לעבוד בבית חולים ככירורגית שד בכירה ושיתפה פעולה בתחום עם המכון לדימות השד, היחידה לאונקולוגיה ועוד. דגן, תושבת רעננה, נשואה ואם לשלושה, עברה השתלמויות בארץ ובחו”ל בנושאים מובילים בטיפול כירורגי בסרטן שד ובמיוחד בשימוש בסונר תוך ניתוחי וטכניקות של אונקו-פלסטיקה. היא גם בעלת מינוי אקדמי של מרצה קליני בבית ספר לרפואה של הטכניון, ובמקביל לפעילותה הקלינית עוסקת תחת מינוי זה בהוראה וחינוך.

במסגרת תפקידה, כאמור פועלת לקידום שיתוף הפעולה של הכלל היחידות העוסקות בתחום סרטן השד, וכן נמצאת בקשר הדוק עם רופאי הקהילה. עוד מקווה ד”ר דגן כי תמשיך לפעול להטמעת שיטות וטכנולוגיות חדישות בכירורגיה של מחלות השד, ולעסוק בהתאמה אישית של הטיפול הכירורגי תוך ראיית האדם מאחורי המחלה.

היחידה לכירורגיית שד במרכז הרפואי הלל יפה מספקת כיום מענה ושירות למטופלות ולמטופלים עם מחלות שד, תוך הפעלת מרפאת סקר ומעקב, מרפאת מענה מהיר, ביצוע ניתוחים בשד תוך דגש על חשיבות התוצאה הקלינית והאסתטית ועוד.

פרופ’ בוריס קסל, מנהל המערך הכירורגי: “ד”ר דגן הצטרפה ל”הלל יפה” כבר בהיותה סטאז’רית ו”גדלה” במערך הכירורגי. היא רופאה מצוינת ומרובת כישרונות ואני שמח על מינויה כמנהלת היחידה. בטוחני שתמשיך לפעול ללא לאות לטובת המטופלות והמטופלים שלה כפי שעשתה עד כה”. צילום: דוברות הלל יפה

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋


דילוג לתוכן