תושבת חדרה פתחה שקית של שעועית קפואה – ונחרדה לגלות מה יש בפנים

מיכל מחדרה לא האמינה למה שמצאה בתוך שעועית קפואה של סנפרוסט, אותה רצתה להכין לארוחה בשבוע שעבר: ראש כרות של עכבר. הסיפור פורסם לראשונה באתר מאקו.

“פתחתי שקית שעועית קפואה של סנפרוסט, ובגלל שזה מגיע בגוש קפוא, פוררתי את זה קצת בידיים לפני שזילפתי שמן זית”, סיפרה לאתר, “ראיתי גוש יחסית אפור, וחשבתי שזה שעועית שבושלה או שהיא קצת רקובה, והתכוונתי להשליך את הגוש לאשפה, כשלפתע הבנתי שאני מחזיקה ביד שפם”.

לתושבת לא היה יותר מידי מה לעשות מסתבר, מלבד לפנות לחברה. “רציתי לפנות למשרד הבריאות אבל יש להם מנגנון תלונות כל כך לא אינטואיטיבי, ובנוסף הם דורשים שניסע עד אליהם ונביא את המוצר המדובר. דבר ראשון- אין לי זמן להגיע לירושלים להביא את המוצר פיזית, ודבר שני אני לא יכולה כי סנפרוסט כבר אספו אותו”.

החברה הציעה למיכל פיצוי בצורת מוצרים או כסף – אך היא סרבה. “חשוב לי להבין קודם כל מה באמת נעשה, ואילו בדיקות בוצעו ולמי זה דווח”

חברת סנפרוסט מיהרה לאסוף את המוצר ולהתנצל, אבל התחמקה מתשובה בקשר לתהיות אם מדובר בבעיה בריאותית. סנפרוסט: “מדובר במקרה נדיר וחריג שאינו מאפיין את בקרת האיכות שעוברים מוצרי החברה”. לכתבה המלאה במאקו

.

עוד במבזקים

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

דילוג לתוכן