אולי יעניין אותך

5 פצועים טופלו ב’הלל יפה’ בעקבות מהומות, כלב של משפחה יהודית שהלך לאיבוד אותר באום אל פאחם

5 פצועים טופלו ב’הלל יפה’ בעקבות מהומות, כלב של משפחה יהודית שהלך לאיבוד אותר באום אל פאחם

במרכז הרפואי הלל יפה טופלו במהלך אמש  5 בני אדם עקב הפרות סדר במוקדים שונים. כולם במצב קל. 3 כבר שוחררו לאחר קבלת טיפול. השאר עדיין מטופלים במיון.

המשטרה עצרה 11 מפגינים בצומת פאחם ומוסמוס בחשד שהפרו את הסדר, יידו אבנים הבעירו צמיגים ופגעו ברמזורים ותמרורים. במהלך הפגנה שהתקיימה בצמתי פאחם ומוסמוס החלו המפגינים להפר את הסדר תוך שהם מיידים אבנים, זורקים בקבוקי תבערה, מבעירים צמיגים ופוגעים הרכוש ציבורי. שוטרים ולוחמי יס”מ שהגיעו למקום פיזרו את המתפרעים תוך כדי שימוש באמצעים ועצרו כאמור 11 מהם. כלל המפגינים נעצרו לחקירה ובסיומה ובהתאם לחומר הראיות בתיק יוחלט האם לבקש מחר להאריך את מעצרם.

המשטרה עצרה חשודים בלינץ’ במשפחה באום אל פאחם ואיתרה את הכלב שנגנב ממנה

המשטרה הגיעה אמש למרפאה מקומית באום אל פאחם עם קבלת דיווח על משפחה שנקלעה בטעות לעיר, הותקפה על ידי מתפרעים ובנוסף נגנב ממנה גם כלב המשפחה.

כוחות משטרה שהגיעו למרפאה איבטחו את המקום עד להגעת האמבולנס וליוו אותם עד מחוץ לעיר לקבלת טיפול במרכז הרפואי העמק בעפולה.

כמו כן, פעילות חקירה מאומצת הביאה לאיתורו של גור הכלבים ולהשבתו לבעליו ולמעצרו של חשוד בביצוע הלינץ’ במשפחה, תושב המקום בן 19 וזאת במקביל לטיפול בהתפרעויות על ציר 65 שכללו יידוי אבנים, זריקת בקבוקי תבערה וונדליזם. עם סיום חקירתו החשוד נכלא והבוקר הוא יתקיים דיון בעניינו בבימ”ש חיפה בבקשה להאריך את מעצרו.

בהמשך לאירוע מבירור ראשוני נמצא כי כלב המשפחה נגנב על ידי הפורעים. פעילות חקירתית מהירה שבוצעה על ידי בלשי משטרת אום אל פאחם הביאה לפני זמן קצר לאיתורו של גור הכלבים ובהמשך יוחזר לבעליו.

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋


דילוג לתוכן