אולי יעניין אותך

תושבים בזכרון יעקב מתלוננים: עוצמת הרמקול מהמסגד בפורדיס התגברה ומפריעה לישון באמצע הלילה

תושבים בזכרון יעקב מתלוננים: עוצמת הרמקול מהמסגד בפורדיס התגברה ומפריעה לישון באמצע הלילה

תושבים בזכרון יעקב מתלוננים בימים האחרונים על התגברות העוצמה מהמסגד בפורדיס. הכפר פורדיס שוכן בסמוך לזכרון יעקב. בחלק מהשכונות, שומעים היטב את אימם המסגד המתפלל באמצעות מערכת כריזה. כעת טוענים התושבים כי העוצמה השתנתה.

אחר התושבים כתב: “מה יהיה עם המסגד בפארדיס? השכמה ב 04:00 לפנות בוקר, הרגשתי שאני שומע את המואזין באוזניות. איפה המשטרה?”.

פורדיס. צילום: ויקיפדיה

תושבים נוספים איששו את טענותיו. “הם לא רואים ממטר לא את המשטרה לא את הועדה לתכנון ובנייה עושים מה שהם רוצים מכבדים רק את ביטוח לאומי הזנחה של שנים”, כתב תושב אחר.

תושבת ציינה: “המואזין מעיר אותנו מידי בוקר בשלוש ועשרים. בשבוע האחרון הם הגבירו את הרמקולים בני דודינו לא רואים אף אחד ממטר לא את המשטרה לא כוחות הביטחון ולא אותנו . אותי מדאיג גורל המדינה מרגיש לי שאיבדנו שליטה מעולם לא האמנתי שמדינה שלי ישרפו בתי כנסת זהו נחצו כל הגבולות”. תושב נוסף כתב: “עכשיו הם עושים בכוונה, הגבירו את הרמקולים”.

כמו כן, היו גם תושבים שחשבו כי צריך “להחזיר להם” וכתבו: “לא יודע מה אתכם, אותי לימדו שבאש נלחמים באש…והכוונה לשים רמקולי ענק ולהתחיל בשעה 03:00 עם מוסיקה שלנו. רק כך לעניות דעתי הם יפסיקו”.

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋


דילוג לתוכן