80 עובדים עוברים בית: נחנכו המשרדים החדשים של מינהל חברה וקהילה בחדרה

לפני כשבוע וחצי נערך טקס קביעת המזוזה וגזירת הסרט של המשרדים החדשים של מנהל חברה וקהילה.  למבנה החדש, שנמצא ברחוב הלל יפה, במרכז העיר, סמוך לבניין העירייה, עברו 3 אגפים: החינוך, אתו”ס ונוצ”ץ, והמטה של מנהל חברה וקהילה. מדובר בשטח של 1,180 מ”ר שמשתרעים על פני הקומה השביעית של המבנה.

המתחם, בו יעבדו כ-80 עובדים, תוכנן ועוצב מתוך תפיסה ארגונית של שיתופיות ושקיפות, על מנת לאפשר מתן שירות מעולה לתושבי העיר. המתחם תוכנן על ידי משרד אדריכלים “דוקוב פולק”, שמתמחה בתכנון סביבות עבודה חדשניות.

המעבר הזה הוא צעד נוסף בשורה של מעברים שמוביל ראש העיר להעתקת יחידות העירייה לסביבות עבודה חדשניות ומתקדמות, שעומדות בסטנדרטים של ארגונים מובילים במשק. עוד לפני העתקת המשרדים של מינהל חברה וקהילה, עברו משרדי הלשכה המשפטית, הרכש ואגף הרווחה למשרדים חדישים.

הטקס נערך בנוכחות ראש העיר צביקה גנדלמן, המנכ”ל יעקב זיגדון, הסמנכ”לית וראש מנהל חברה וקהילה, ד”ר אסנת ספורטה, סגני ראש העיר, המשנה לראש העיר, חברי מועצה ועובדי העירייה.

ספורטה: “אני מבקשת להביע את הערכתי הרבה לראש העיר, צביקה גנדלמן, על שהציב את רווחת עובדי העירייה והתושבים בראש סדר העדיפויות, והציב בפנינו משימה מאתגרת: לתרגם זאת למבנה פיזי. תודה למנכ”ל העירייה יעקב זיגדון, על המשאבים והכלים שהעמיד לרשותנו, על-מנת לממש את החזון הזה, ועל התמיכה והליווי לאורך כל תהליך התכנון והביצוע. המבנה החדש הוא למעשה תרגום פיזי של תפיסה ארגונית שמקדמת שותפות, שקיפות ושירותיות”.

עוד במבזקים

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

דילוג לתוכן