Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

חוסם פרסומות בנייד שלך מופעל!

גולשים יקרים, התוכן באתר הינו חינמי ומתאפשר בזכות המפרסמים שלנו. אנא כבו את חוסם הפרסומות על מנת להמשיך לקרוא. לא יודעים איך? צרו עימנו קשר בוואטסאפ: wa.me/972586672383

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock

מגדלור ניוז

גננת מחדרה נעצרה בחשד לתקיפת פעוט בגן בעיר

שוטרי תחנת חדרה פתחו בחקירה עם קבלת תלונה בגין חשד לתקיפת פעוט על ידי גננת בעיר חדרה.
מיד עם קבלת התלונה, נפתחה חקירה במסגרה נעצרה הגננת תושבת העיר (31) לחקירה אשר בסיומה נכלאה.

כעת, לאחר הודעת המשטרה הלקונית על דבר מעצרה של גננת בחשד לתקיפת פעוט בגן בחדרה, אתר מגדלור ניוז חושף פרטים נוספים מהחקירה. על פי טענת המשטרה, בזמן שהותה של החשודה בגן, שבו עבדה בתור גננת מחליפה היא נשכה את אחד הילדים.

בתום חקירה ראשונית, היא נכלא ולמחרת הובאה לדיון בבית משפט השלום בחדרה, שם ביקשו שוטרי תחנת חדרה להאריך את מעצרה ב-5 ימים. בפתח הדיון נציג המשטרה הגיש לעיונה של השופטת קרן מרגולין פלדמן דוח סודי עם פרטי החקירה ותמונה של החבלה, וביקש להעתר למלוא ימי המעצר המבוקשים.

כבר בתחילת הדיון אישור נציג המשטרה, כי החשודה לקחה אחריות, עדכנה את אביו של הפעוט והביעה חרטה, תוך ששיתפה פעולה עם השוטרים בחקירתה.
סנגורה, עו”ד ליעד ידין, טען בדיון כי אף אחד לא התלונן עליה והיא זאת שלקחה אחריות על האירוע.

אומנם לגבי עילת החשש לשיבוש, נציג המשטרה הודה כי היא ברף נמוך, אך ביחס לעילת המסוכנות, על רקע העובדה כי החשודה לקחה אחריות, ציין נציג המשטרה: “מדובר באירוע חריג מאוד. מדובר בגננת שמחזיקה ילדים ומטפלת בהם ומתנהגת ככה”. לדברי נציג המשטרה, “מכאן אפשר למדוד את המסוכנות שלה”.

סנגורה, ביקש במסגרת הדיון לדחות את בקשת המשטרה ולשחרר את החשודה לחלופת מעצר בטענה כי לא נשקפת ממנה מסוכנות. “החשודה יכולה לשהות במעצר בית. אין עילת שיבוש, כיוון שיש שיתוף פעולה ברף גבוה”.  לדברי עו”ד ידין, “מדובר באירוע נקודתי ומכוער ומבלי להקל ראש אני סבור שהיא יכולה להיות אצל אמא בבית”.

מודעה

בתום הדיון, נוכח המלצת השופטת, הסכימו הצדדים על שחרורה למעצר בית. השופטת ציינה בהחלטתה: “אין ספק כי בחומר הראיות די לקשור את החשודה לעבירה המיוחסת לה, וכי מן העבירה ודרך תיאורה לרבות מפי החשודה עולה המסוכנות”.

בכל הנוגע לעילת השיבוש, ציינה השופטת: “קיימות פעולות לביצועו שחלקן הן ברות שיבוש ואולם כמדומני כי ניתן בנסיבות העניין לאיין את המסוכנות והן את החשש מפני שיבוש בדרך של מעצר בית בבית אמה של החשודה”.  נוכח קביעה זו, היא שוחרר למעצר בית בן ארבעה ימים.

השופטת העריכה כי עד תום תקופת מעצר הבית ניתן יהיה למצות את החקירה. עוד הורתה השופטת כי החשודה תהיה מנועה מיצירת קשר עם מי מן ההורים, העובדים ויתר הנוכחים בגן הילדים במועד האירוע.
כמו כן, קבעה השופטת כי החשודה מנועה מלעשות כל שימוש בטלפון נייד או במחשב.
כחלק מתנאי השחרור, קבעה השופטת כי אמה של החשודה תחתום על כתב ערבות בסך 3,000 שקלים להבטחת תנאי השחרור.

בחודש יולי האחרון סערה חדרה עם פרשת החשד להתעללות גננת בגן ילדים “גן חגית” בעיר,  סביב אחד המקרים הקשים שנחשפו בשנים האחרונות באזור חדרה בנוגע לחשד להתעללות בילדים ופעוטות חסרי ישע.

אז עצרה המשטרה סייעת וגננת גן הילדים בחשד לתקיפת קטינים חסרי ישע. החקירה נפתחה בתחילת חודש יוני ועסקה בחשד להתעללות בקטינים חסרי ישע כבני שנה עד שלוש שנים בגן ילדים בחדרה. בתוך כך במשטרה התקבלו מספר תלונות מהורי הפעוטות כאשר עפ״י החשד גננת וסייעת בגן התעללו בילדיהם. בהמשך לחקירה נחקרו 2 הסייעות בגן, תושבות חדרה (20 ,52) ובתום חקירתם נעצרו.

באמצע יולי הגיעו הורים רבים לבית משפט השלום בחדרה תוך שהם מביעים כעס וזעם רב על הגננת והסייעת. שופט בית המשפט אהוד קפלן החליט לא להעתר לבקשת המשטרה להאריך את מעצרן של השתיים. “השתיים נעצרו ב-12/7/23 בחשד להתעללות פיזית ונפשית בקטין ותקיפת סתם של קטין”, נכתב בהחלטת השופט.

“מדובר בחקירה שהחלה לפני כחודש, במהלכה נחשפתי מספר פעמים לחומרי החקירה בתיק ולבקשת המשטרה להוציא צו מעצר נגד השתיים ונגד חשודה נוספת. בקשות אותן דחיתי משום שקבעתי שלא קיימת כיום עילת מעצר שתצדיק מעצר מאחורי סורג ובריח כי פעולות החקירה שבוצעו ממצות פחות או יותר את החקירה ולא נותרו פעולות בנות שיבוש”.

עדכון ראשון: 21 בדצמבר 2023 בשעה 19:56

מה אתם חושבים?

עקוב
Notify of
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments
דילוג לתוכן