בעיריית אור עקיבא טוענים: החשב המלווה קיצץ לאחרונה 10 עובדי ניקיון וגרם לקושי כבד בניקיון העיר

בעיריית אור עקיבא טוענים: החשב המלווה קיצץ לאחרונה 10 עובדי ניקיון וגרם לקושי כבד בניקיון העיר

-

מגדלור-פיד ♋

במסגרת חילוקי הדעות בין ראש עיריית אור עקיבא יעקב אדרי לחשב המלווה של העיר, בעיריית אור עקיבא טוענים כי החשב המלווה של העירייה, הודיע לאחרונה ל-10 עובדי קבלן הניקיון כי הם מפסיקים את עבודתם. בכך, נותרה מחלקת הניקיון על כ-23 עובדים בלבד לכל העיר, דבר שגורם לבעיות קשות בחזות וניקיון העיר.

בתקופה האחרונה דיווחנו מספר פעמים אודות התלונות אודות הלכלוך והזבל ברחובות העיר ועל העובדה כי אין מספיק ניקיון ברחובות.

“הוא פיטר עובדים ישירות”, אמרו בעירייה, “זה לא מתפקידו לקבוע דברים כאלה. רצינו לקלוט עובדים ומשרד הפנים לא אישר, ובנוסף לזה החשב הוריד עוד 10 עובדים ואת משאית הטיאוט (טיאוט רחובות). 20 עובדים לא יכולים לעשות מה ש-30 עושים. הקבלן צודק בנושא הזה”.

אדרי: “התרעתי בנושא החשב המלווה בכל הישיבות האחרונות. אמרתי ואני חוזר ואומר שיש עם הנושא הזה בעיה קשה שלא הצלחנו לפתור תקופה ארוכה”.

בין היתר התלוננו תושבים על אי פינוי פחים בזמן, עומס בפחים ברחבי העיר וכן לכלוך ברחובות. בעירייה התקשו לאחרונה לתת מענה לתלונות אלה ותולים את הסיבות בין היתר בצעדים אותם ביצע החשב המלווה בניגוד לדעת ראש העיר וגורמי המקצוע העירוניים.

בישיבת התקציב האחרונה לפני שבוע וחצי, נגלע עימות פרונטלי בין אדרי לחשב המלווה. אדרי האשים את החשב ה”תקיעת מקלות בגלגלי העירייה” ואילו החשב טען מצידו כי הוא עושה הכל על פי החוק ועל פי הנחיות היועץ המשפטי לעירייה. “אם הוא יגיד לי לחתום – אני אחתום בלי להתווכח” – אמר החשב המלווה בין היתר.

56790cookie-checkבעיריית אור עקיבא טוענים: החשב המלווה קיצץ לאחרונה 10 עובדי ניקיון וגרם לקושי כבד בניקיון העיר

האם הכתבה עניינה אותך? ▲

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך

שוטר עירני תפס 3 נערים על אופנוע אחד, ללא רישיון וללא קסדות [רחבי הרשת]

במהלך פעילות אכיפה של שוטרי אגף התנועה באזור הדרום, הבחין השוטר בקטנוע הנמצא בתנועה ממול בכביש 25 ועליו רוכבים 3 נערים ללא קסדות. מיד נסע לעברם במטרה להפסיק את העבירה וסיכון חייהם של הרוכבים.

לידיעה המלאה


הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות