הלך לאיבוד? מה עשה צעיר עם בלוני חמצן באוטו בחדרה ולא ידע מה להגיד לשוטרים?

במשטרה אמרו כי מדובר באירוע משעות הלילה במהלכו לפי החשד שהה נהג המשתמש ברכב שבתוכו היה רכוש לגביו לא היה לו הסבר מניח את הדעת

בלשי משטרת חדרה עצרו בסוף השבוע את תושב הקריות בחשד שבעת שנעצר על ידי השוטרים התגלו ברכבו פריטים החשודים כגנובים.

החשוד, א"ר בן ה-26, הובא להארכת מעצר בבית המשפט. בדיון התברר כי השוטרים עצרו את רכבו סמוך ל1:30 בלילה במפגש הרחובות אהרונסון ודרך השלום. בין היתר, אותרו ברכב בלוני חמצן ומוצרים שהגיעו מאי.ביי.

איש המשטרה, רס"ב רועי מסורי, אמר בדיון כי מדובר באירוע משעות הלילה במהלכו לפי החשד שהה נהג המשתמש ברכב שבתוכו היה רכוש לגביו לא היה לו הסבר מניח את הדעת. בית המשפט יכול להתרשם באיזה רכוש ובמה מדובר. החשוד נחקר ומסר גרסה מתפתלת. הדברים עדיין טעונים בדיקה. לאור גרסתו של החשוד ולאור חלק מפריטי הרכוש שאותרו ברכב, חמשת ימי המעצר המבוקשים הם לאור שיבוש הליכי החקירה ומחשש לבטחון הציבור ורכושו".

עורך דינו של החשוד, עו"ד גל דהאן, טען כי לא ניתנה לחשוד הזכות להיוועץ בעורך דין בעת מעצרו: אנחנו מדברים על בלוני חמצן שנתפסו ברכב, החשוד טוען שהוא נתקע עם הרכב ברמזור והשוטרים פנו אליו  והוא שיתף איתם פעולה.

"כבר בשלב הזה יש פגיעה כה חמורה בזכויות החשוד כגון זה שלא נתנו לו את הזכות הבסיסית להתייעץ עם עו"ד ואני מצהיר לפרוטוקול שאני שוחחתי עם קצין המשמרת שדיבר איתי ממכשיר הטלפון האישי שלו ויש לי את המספר שלו, אין שום שיחה לאחר מכן עם התחנה, פגיעה כזו בזכות של חשוד כאשר מדובר בעבירות ברף הנמוך ביותר הן כשלעצמן מהוות עילה לשחרור.

מעכשיו יש לכם 24 חודשים למכירת הדירה הקודמת שלכם // מאמר מקצועי מאת עו"ד מוחמד ג'בארין

"מעבר לכך אני לא רואה מסוכנות בעבירה הזו כאשר ניתן להרחיקו לקריות, עד שתסתיים החקירה. באשר לעניין השיבוש, החשוד מסר גרסה…אבקש להרחיקו מהאזור, הוא עובד כשליח של מוסכים ושל פיצה, הוא בחור נורמטיבי, יכול להיות שמבחינה פיזיולוגית יש לו בעיה בדיבור וזה נראה מחשיד, אני מבקש להרחיקו לבית הוריו".

השופטת סיגלית גץ אופיר, החליטה לבסוף להאריך את מעצרו של החשוד אך רק ביומיים לצורך השלמת חקירה, כשהיא מציינת כי "אין הצדקה ל-5 ימי מעצר".

https://www.migdalor-news.co.il/navaoh

עקוב
Notify of
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

כל הזכויות שמורות למגדלור ניוז 2023

דילוג לתוכן