עוד קטטה במסעדה בויתקין: אישה נעצרה בחשד שתקפה מלצרית וגרמה לחבלה באפה

עוד קטטה במסעדה בויתקין: אישה נעצרה בחשד שתקפה מלצרית וגרמה לחבלה באפה

-

מגדלור-פיד ♋

אלימות במסעדה. צילום ארכיון מהרשת

עוד חוזר הניגון השלילי: השבוע התקבל במשטרת ישראל דיווח על אלימות במסעדה בכפר ויתקין.

מבדיקה ראשונית של חוקרי המשטרה עולה כי מלצרית במסעדה הותקפה על פי החשד על ידי אישה בת 60 מחיפה.

החשודה נכנסה למסעדה כשבידה אוכל וסורבה בקבלת שירות. בתגובה, החשודה תקפה את המלצרית שנחבלה באפה. המלצרית פונתה לקבלת טיפול רפואי לבית חולים.

אתמול (ד’) זוהתה החשודה, אותרה ונעצרה לחקירה בתחנת המשטרה. בסיום חקירתה החשודה שוחררה בתנאים מגבילים ובהם מעצר בית למשך 5 ימים. החקירה נמשכת.

באמצע השבוע הוגש כתב אישום נגד תושב חדרה לאחר שאיים ותקף עובדי מסעדה בכפר ויתקין כשהוא תחת השפעת אלכוהול.

כזכור, ב-15.6 התקבל במשטרת ישראל דיווח על אלימות במסעדה בקניון בכפר ויתקין. מבדיקה ראשונית של שוטרים שהגיעו למקום התברר כי גבר שהגיע למקום ביחד עם אחרים, איים על מלצרית במקום ואף תקף אותה.

מחקירת המשטרה עולה כי החשוד הגיע למסעדה ודרש לשבת בשולחן פנוי. המלצרית השיבה לו כי אינו יכול לשבת בשולחן משום שאחרים הגיעו לפניו וממתינים למקום במסעדה. בתגובה החשוד איים על המלצרית כי “יעיף לה סטירה” ובהמשך אף היכה אותה בלחי והתיישב בשולחן הממוקם בכניסה למסעדה. אחראית משמרת במעדה פנתה לחשוד ושאלה לפשר מעשיו. בתגובה, החשוד קילל אותה וזרק לעברה צלחת נירוסטה לאוכל לכלבים ואף ניסה לרדוף אחריה כשנמלטה למסעדה. אורחים במסעדה ואחראי משמרת נוסף, הצליחו למנוע ממנו מלהיכנס למסעדה.

עוד התברר ממהלך החקירה, כי החשוד שב למסעדה כשהוא אוחז בידו בכפכף, חיפש את אחראית המשמרת כשהוא צועק: “איפה המתולתלת הזאת?”. החשוד נכנס למטבח המסעדה עד אשר הטבח ועובדים נוספים חצצו בינו לבין אחראית המשמרת. החשוד איים על העובדים: “אני אראה לכם אחד אחד, אני אפרק אתכם” וקילל אותם על רקע מוצאם הערבי.

בו בזמן, החשוד היכה את עובדי המסעדה באמצעות ידיו בפניהם ובגופם ואף לקח כלי ובו מים והשליך על אחד העובדים במקום ועל עמדת המלצרים. בהמשך, לקח סכ”ום, כוסות, קפה חם וחפצים נוספים והשליך אותם לעבר אחראי המשמרת ושאר העובדים במסעדה. אחראי המשמרת ניסה להתגונן מפניו באמצעות כיסא שהחזיק בידיו ובתגובה, החשוד לקח קערה והיכה את האחראי בפלג גופו העליון שוב ושוב.

כתוצאה מהתקיפה, נגרמו לאחראי המשמרת שריטות ואדמומיות בפנים וביד והשרשרת שענד נקרעה.

יום לאחר האירוע זוהה החשוד, אותר ונעצר בביתו שבחדרה. למחרת, בדיון בהארכת מעצרו של החשוד, הורה בימ”ש השלום בפ”ת על שחרורו של החשוד בתנאים מגבילים ובהם מעצר בית מלא עד ליום 23.6.19. מפעילות משטרתית התברר כי החשוד הפר פעמיים את מעצר הבית המלא ביום 21.6.19 וביום 22.6.19 בכך שיצא מכתובת מעצר הבית בו שהה.

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

הצטרפו אלינו


דילוג לתוכן