חדרה משתתפת בפיילוט ארצי של עובדי הוראה ממלאי מקום

חדרה משתתפת בפיילוט ארצי של עובדי הוראה ממלאי מקום

-

מגדלור-פיד ♋

בית הספר הרב תחומי בחדרה || צילום ארכיון

משרד החינוך יוצא בימים אלו בפיילוט לשיבוץ ממוחשב ודינאמי של מורים וגננות ממלאי מקום ב- 7 יישובים נבחרים ברחבי הארץ הכוללים למעלה מ- 1,500 מוסדות חינוך. המאגר יהווה כלי ניהולי יעיל ונוח בעבור בתי הספר והגנים לגיוס מורים וגננות ממלאי מקום במקרים של היעדרות, כדי להמשיך ולהבטיח את על שגרת הפעילות החינוכית בהם.

בין שבע הרשויות המשתתפות בפיילוט נמצאת גם חדרה. המאגר החדש ינוהל באמצעות שני זכיינים וצפוי להעמיד לטובת המנהלים עתודה של כ- 51,000 מורים מחליפים. במסגרת תהליך ההשמה, יועברו שמות המועמדים למשרד, לצורך בדיקה במערכות המידע. המשרד יבדוק את מידת התאמתם וכשירותם, וכן היעדר עבירות מין ורקע פלילי.

 

לאחר אישור המועמדים ייכנסו פרטיהם למאגר, והוא יהיה זמין עבור המנהלים באמצעות אתר אינטרנט, יישומון ומוקד טלפוני. מנהל שזקוק למורה ממלא מקום ייבחר מועמד מתאים לצרכיו, ייצור איתו קשר ויראיין אותו, כדי לבחון את מידת התאמתו.

מנכ”ל משרד החינוך, שמואל אבואב: “סוגיית מילוי המקום של עובדי ההוראה תופסת מקום מרכזי בסדר היום שלנו במשרד. לאור זאת, פעלנו ללא לאות כדי לצאת לדרך עם מאגר מסודר של עובדי הוראה ממלאי מקום”. 

 

אבוהב ציין עוד כי “המאגר כולל ממלאי מקום שכל אחד מהם נבדק בקפדנות רבה. אנחנו נוקטים בכל הצעדים הנדרשים כדי להבטיח שבבתי הספר ייכנסו ממלאי מקום שיתנו מענה ראוי שימשיך להבטיח את שגרת הלימודים בבית הספר ובהקלת העומס הבירוקרטי על המנהלים וצוותי ההוראה”.

היישובים שלוקחים חלק בפיילוט: במחוז חיפה – חדרה, במחוז מרכז – ראשון לציון ויהוד-מונוסון, במחוז דרום – אילת, במחוז צפון – נהריה, במחוז תל אביב –פתח תקווה ובמחוז ירושלים – מודיעין. 

.

57880cookie-checkחדרה משתתפת בפיילוט ארצי של עובדי הוראה ממלאי מקום

האם הכתבה עניינה אותך? ▲

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך

שוטר עירני תפס 3 נערים על אופנוע אחד, ללא רישיון וללא קסדות [רחבי הרשת]

במהלך פעילות אכיפה של שוטרי אגף התנועה באזור הדרום, הבחין השוטר בקטנוע הנמצא בתנועה ממול בכביש 25 ועליו רוכבים 3 נערים ללא קסדות. מיד נסע לעברם במטרה להפסיק את העבירה וסיכון חייהם של הרוכבים.

לידיעה המלאה


הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות