תוך 5 ימים בלבד: ‘בסט יזום’ מכרה 100 דירות ב’אור ים’ באור עקיבא

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

תוך 5 ימים בלבד: ‘בסט יזום’ מכרה 100 דירות ב’אור ים’ באור עקיבא

-

מגדלור-פיד ♋

חברת בסט ייזום מקבוצת בסט מדווחת על מכירת 100 דירות בפרויקט “BST בשכונת אור ים” באור עקיבא לזכאי תוכנית מחיר למשתכן – בתוך 5 ימים בלבד. בקרוב תחל החברה לשווק את הדירות לשוק החופשי. לפרויקט ניתן היתר בנייה והעבודות בשטח החלו .הסיום המשוער של הפרויקט – קיץ 2023.

פרוייקט “BST אור ים” הוא פרויקט מגורים המשלב 8 בניינים מדורגים, 4 בניינים בני 6 קומות ו-4 בנינים בני 10 קומות. הפרויקט יתפרס על פני שטח כולל של כ-18 דונם (4 מגרשים) בליבה של השכונה החדשה ויכלול 232 יחידות דיור, מתוכן 140 יח”ד ישווקו לזכאי תוכנית מחיר למשתכן ו-92 יח”ד מיועדות לשוק החופשי.

הוא תוכנן ע”י משרד האדריכלים המוביל MY Architects, האדריכלים יואש ינקוביץ ומרק טופליסקי, אשר הקפידו על השתלבות התכנון עם הבנייה והפיתוח האזורי הקיים בקיסריה. כמו כן על יצירת מתחם מרווח שיקנה לדייריו מחד דירות מרווחות עם מרפסות רחבות ידיים ופרטיות מירבית, ומאידך קרבה לשטחי מסחר ומוסדות חינוך, והכל מתוך כוונה להביא בשורת עיצוב ייחודית לשכונה החדשה.

לדברי דני מור מנכ”ל חברת בסט יזום, “הפרויקט זכה לביקושים גבוהים מצד זכאי מחיר למשתכן מיד עם יציאתו לשיווק – מכרנו 72% מהדירות לזכאים בתוך ימים ספורים ואנו צופים כי גם יתר הדירות ישווקו בקצב מהיר מאוד. אנחנו פותחים כאמור בקרוב את שיווק הדירות לשוק החופשי ומעריכים כי הן ‘ייחטפו’ מהר מאוד הודות ליתרונות הרבים של השכונה – מיקום אידאלי, תכנון מודרני ומוקפד, שפע שטחים פתוחים וירוקים לצד יתרונות אורבניים – ולכן אנו סבורים כי היא תהווה מוקד משיכה גדול בקרב משפחות צעירות ומשפרי דיור מכל הסביבה”.

שכונת אור ים תוכננה על ידי הקרן לפיתוח קיסריה כסביבת מגורים מודרנית, איכותית ומגוונת. היא ממוקמת במיקום אידאלי בין תל אביב לחיפה בקרבת חוף הים של קיסריה, בסמוך לפארק התעסוקה בקיסריה ובקרבה לתחנת רכבת. מדובר בשכונה עם תכנון מודרני מוקפד וחדשני שמושכת אליה אוכלוסייה איכותית, 60% משטחיה מיועדים לצרכי ציבור, דרכים ושטחים ירוקים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

מגדלור-פיד ♋

דילוג לתוכן