אולי יעניין אותך

לאחר הפרסום הראשון במגדלור ניוז: העבודות להקמת קאנטרי ‘הולמס פלייס’ בחדרה יחלו תוך 3 חודשים

לאחר הפרסום הראשון במגדלור ניוז: העבודות להקמת קאנטרי ‘הולמס פלייס’ בחדרה יחלו תוך 3 חודשים

כפי שפרסמנו לראשונה ב’מגדלור ניוז’ ב-7/7/21,  הקאנטרי בחדרה, עליו הוצהר עוד לפני כשלוש שנים עם הנחת אבן פינה – צפוי להתחיל באמת להתקדם החל מקיץ 2021. 

למגדלור ניוז נודע כי לאחרונה הושלמו האישורים לפרויקט כאשר היזמים השקיעו 2.5 מיליון שקלים נוספים על מנת לסגור את הקצוות כאשר הושלמו כל הליכי ההיתר ושולמו אגרות.

היום (21/7) הודיעה העירייה כי העבודות להקמת פרויקט הדגל של רשת הולמס פלייס במתחם עירון בחדרה יחלו בתוך 3 חודשים. זאת בהמשך לפגישה בעיריית חדרה, בין ראש העיר צביקה גנדלמן, מנכ”ל עיריית חדרה יעקב זיגדון והצוותים המקצועיים בעירייה עם הנהלת הרשת. ראש העיר בירך על התחלת העבודות הצפויה בקרוב ואמר: “הבטחתי למנף את הקרקע לטובת הציבור ולקדם פרויקטים אשר ישרתו את תושבי העיר. לאחר סגירתו של הספורטן הוותיק, יענה הקאנטרי קלאב החדש על צורך שהעלו תושבים רבים ואף יותר מכך”.

חדרה: הקאנטרי קלאב יוצא לדרך
הקאנטרי החדש בחדרה של “הולמס פלייס”, ייפתח בעוד כשנתיים
הבריכה המקורה בקאנטרי החדש שיוקם ||
הדמייה: הולמס פלייס

אבן הפינה לקאנטרי ‘הולמס פלייס פאמילי חדרה’ הונחה עוד באוקטובר 2018. הקאנטרי צפוי להיות מוקדם על ידי חברת “הולמס פלייס” שזכתה במכרז לתכנון, הקמה, והפעלה של קאנטרי קלאב בעיר. זה היה מכרז בשיטת די.בי.או.טי (Design-Build-Operate-Transfer), לפיה היזם יתכנן, יממן, יקים ויתפעל על חשבונו את הפרויקט על קרקע עירונית, בתמורה לזיכיון הפעלה לתקופה קצובה (של 25 שנים) שבסיומה תשוב הקרקע לידי העירייה.

מרכז הכושר והבריאות המשפחתי ישתרע על שטח של 4,000 מ”ר ברחוב חטיבת גולני (מתחם עירון), ועם סיום העבודות תושבי העיר יוכלו ליהנות מקאנטרי קלאב חדיש שיכלול בריכת שחייה מקורה, אולמות חוגים, אולם ספינינג, אולם פילאטיס מכשירים, חדר כושר בגודל 900 מ”ר, אולם אימונים אישיים, שירותים, מלתחות, ג’ימבורי לפעוטות ועוד. בשטח החיצוני ייבנו בריכה חיצונית, בריכת פעוטות, מגרש משולב, גינת שעשועים לילדים, מדשאות ומאות מקומות חנייה. בסמוך יוקם שטח מסחרי שיכלול בתי קפה וחנויות נוחות שישרתו את הבאים. המתחם כולו יהיה נגיש לנכים ולאוכלוסייה עם מוגבלויות. הקומפלקס החדש תוכנן כך שיענה על צורכיהם של כל הגילאים בכל הקשור לפעילות גופנית, החל מחוגי פעילות גופנית ומתקנים לילדים מגיל שנתיים, דרך בני נוער ועד לפעילות ייעודית למבוגרים בני 80 ויותר.

עדכון ראשון: 7/7/21, 11:15
ענו על משאל מגדלור-ניוז: האם תסעו לחו”ל בקיץ הנוכחי למרות הקורונה?

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋


דילוג לתוכן