לאחר הפרסום הראשון במגדלור ניוז: העבודות להקמת קאנטרי ‘הולמס פלייס’ בחדרה החלו

העבודות להקמת פרויקט הדגל של רשת הולמס פלייס במתחם עירון בחדרה החלו בהתאם ללוחות הזמנים.  ראש העיר: "מרכז הכושר והבריאות החדש יענה על צורך שהעלו תושבים רבים ואף יותר מכך"
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

לאחר הפרסום הראשון במגדלור ניוז: העבודות להקמת קאנטרי ‘הולמס פלייס’ בחדרה החלו

העבודות להקמת פרויקט הדגל של רשת הולמס פלייס במתחם עירון בחדרה החלו בהתאם ללוחות הזמנים.  ראש העיר: "מרכז הכושר והבריאות החדש יענה על צורך שהעלו תושבים רבים ואף יותר מכך"

מגדלור-פיד ♋


כפי שפרסמנו לראשונה ב’מגדלור ניוז’ ב-7/7/21,  הקאנטרי בחדרה, עליו הוצהר עוד לפני כשלוש שנים עם הנחת אבן פינה – יוצא לדרך. 

העבודות בשטח החלו בימים האחרונים (נובמבר 2021) זאת לאחר שלמגדלור ניוז נודע בקיץ האחרון, כי הושלמו האישורים לפרויקט כאשר היזמים השקיעו 2.5 מיליון שקלים נוספים על מנת לסגור את הקצוות כאשר הושלמו כל הליכי ההיתר ושולמו אגרות.

לאחר מכן (21/7) הודיעה העירייה כי העבודות להקמת פרויקט הדגל של רשת הולמס פלייס במתחם עירון בחדרה יחלו בתוך 3 חודשים. זאת בהמשך לפגישה בעיריית חדרה, בין ראש העיר צביקה גנדלמן, מנכ”ל עיריית חדרה יעקב זיגדון והצוותים המקצועיים בעירייה עם הנהלת הרשת. ראש העיר בירך על התחלת העבודות הצפויה בקרוב ואמר: “הבטחתי למנף את הקרקע לטובת הציבור ולקדם פרויקטים אשר ישרתו את תושבי העיר. לאחר סגירתו של הספורטן הוותיק, יענה הקאנטרי קלאב החדש על צורך שהעלו תושבים רבים ואף יותר מכך”.

חדרה: הקאנטרי קלאב יוצא לדרך
הקאנטרי החדש בחדרה של “הולמס פלייס”, ייפתח בעוד כשנתיים
הבריכה המקורה בקאנטרי החדש שיוקם || הדמייה: הולמס פלייס

מרכז הכושר והבריאות המשפחתי ישתרע על שטח של 4,000 מ”ר ברחוב חטיבת גולני (מתחם עירון), ועם סיום העבודות תושבי העיר יוכלו ליהנות מקאנטרי קלאב חדיש שיכלול בריכת שחייה מקורה, אולמות חוגים, אולם ספינינג, אולם פילאטיס מכשירים, חדר כושר בגודל 900 מ”ר, אולם אימונים אישיים, שירותים, מלתחות, ג’ימבורי לפעוטות ועוד. בשטח החיצוני ייבנו בריכה חיצונית, בריכת פעוטות, מגרש משולב, גינת שעשועים לילדים, מדשאות וכ-200 מקומות חנייה. בסמוך יוקם שטח מסחרי שיכלול בתי קפה וחנויות נוחות שישרתו את הבאים. הקומפלקס החדש תוכנן כך שיענה על צורכיהם של כל הגילאים בכל הקשור לפעילות גופנית, החל מחוגי פעילות גופנית ומתקנים לילדים מגיל שנתיים, דרך בני נוער ועד לפעילות ייעודית למבוגרים בני 80 ויותר. המתחם כולו יהיה נגיש לנכים ולאוכלוסייה עם מוגבלויות.

כפרויקט הדגל של הרשת בישראל, קבוצת הולמס פלייס עתידה להשקיע בו השקעה חסרת תקדים בקנה מידה ישראלי בכל הקשור להיקף ולאיכות הציוד שיוטמע במקום ובהתאמתו המלאה לצורכיהם של כל שכבות הגיל.

צילומים: דוברות עיריית חדרה

המתחם יוקם בשיטת DBOT (Design-Build-Operate-Transfer), לפיה היזם יתכנן, יממן, יקים ויתפעל על חשבונו את הפרויקט על קרקע עירונית, בתמורה לזיכיון הפעלה לתקופה של 25 שנים שבסיומה תשוב הקרקע לידי העירייה. לרגל התחלת העבודות, הגיע ראש עיריית חדרה צביקה גנדלמן לסיור עבודה בשטח בו יקום המרכז ואמר כי “עיריית חדרה שמה לנגד עיניה את המחויבות לצרכיהם של תושבי העיר בכלל תחומי החיים וביניהם מתקני כושר ובילוי משפחתי ברמה הגבוהה ביותר. הקאנטרי קלאב החדש יענה על צורך שהעלו תושבים רבים ואף יותר מכך”.

אבן הפינה לקאנטרי ‘הולמס פלייס פאמילי חדרה’ הונחה עוד באוקטובר 2018. הקאנטרי צפוי להיות מוקדם על ידי חברת “הולמס פלייס” שזכתה במכרז לתכנון, הקמה, והפעלה של קאנטרי קלאב בעיר. זה היה מכרז בשיטת די.בי.או.טי (Design-Build-Operate-Transfer), לפיה היזם יתכנן, יממן, יקים ויתפעל על חשבונו את הפרויקט על קרקע עירונית, בתמורה לזיכיון הפעלה לתקופה קצובה (של 25 שנים) שבסיומה תשוב הקרקע לידי העירייה.

עדכון ראשון: 7/7/21, 11:15
עדכון שני: 21/7/21, 15:24
לכל העדכוניםחדשות חדרה
—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוז:
לקבוצת מגדלור ניוז בזמן אמת – כל החדשות מכל האזור • לקבוצת חדשות חדרה • לקבוצת חדשות אור עקיבא • לקבוצת חדשות פרדס חנה-כרכור •  לקבוצת חדשות בנימינה-גבעת עדה  • לקבוצת חדשות זכרון יעקב

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

עוד בחדרה

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

אולי יעניין אותך

 


 

דילוג לתוכן