הוואטסאפ של מגדלור ניוז
הצטרפו עכשיו לעדכונים שוטפים!

יותר שעות במחיר מינימום: כך תומחרו קייטנות גני הילדים בפרדס חנה-כרכור

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
פעילות בקייטנות הקיץ בפרדס חנה-כרכור || צילום: דוברות המועצה

ההרשמה לתכניות הקיץ בבתי הספר וגני הילדים בפרדס חנה כרכור בעיצומה: במסגרת זו יפעלו-בתי הספר של הקיץ של משרד החינוך לכיתות א’-ג’ וקייטנות הקיץ המסובסדות לילדי הגנים בישוב

ראש המועצה, הגר פרי יגור החליטה כי מחירי הקייטנות לגני הילדים יעמדו על מחיר המינימום שנקבע על ידי משרד הפנים, זאת לצד הרחבת שעות פעילות הקייטנה מדי יום, ללא תוספת מחיר. “על פי צו משרד הפנים יש להפעיל את קייטנות גני הילדים בין השעות- 8:00-13:00  במחיר מינימום של 699 ₪, המחיר עולה ככל שמספר הילדים בקבוצה קטן יותר”, מציינת פרי-יגור. “אנו במועצה החלטנו לפנים משורת הדין לקיים את הקייטנות בטווח שעות רחב יותר בין 7:30-14:00 במחיר המינימום בלבד, וזאת במטרה להקל על ההורים בחודשי הקיץ- כלכלית ולוגיסטית”. 

 

 

 

בשבועות האחרונים נפתחה הרשמה למסגרות הקיץ של בתי הספר וגני הילדים בפרדס חנה כרכור. החל מה-1 ביולי תפעיל הרשות יחד עם משרד החינוך את בתי הספר של הקיץ לתלמידי כיתות א’-ג’. השנה התכנית תפעל תחת השם ‘סיפורים בכל הצבעים’. במסגרת זו התלמידים ייהנו משלל פעילויות ותכניות העשרה בבתי הספר בניהול רכז בית ספרי וצוות מורים מבית הספר. שעות הפעילות יהיו בין 8:00-13:00 ,בימים ראשון-חמישי. עלות מחזור פעילות בן שלושה שבועות יעמוד על 300 ₪. מתנ”ס פרדס חנה כרכור יפעיל גם בחופשת הקיץ צהרונים המציעים מענה להורים העובדים החל מהשעה 13:00 ועד ל16:30.

גם ההרשמה לקייטנות הקיץ המסובסדות  של גני הילדים בעיצומה. הקייטנות יפעלו מה 1-21.7, מחזור בן שלושה שבועות, בין השעות 7:30-14:00, מלבד ימי שישי. תכנית הקייטנה תכלול סדנאות חווייתיות ויצירה -סדנת תיפוף, חוג מדעים, חוג ג’ודו ועוד. התכנית תעלה להורם-699 ₪.הרישום לקייטנות נפתח ומותנה במספר הנרשמים.

במקביל מציע מתנ”ס פרדס חנה כרכור גם השנה שלל קייטנות על פי תחומי עניין בהן- קייטנת דרמה וקייטנת טניס .

 

צילום ארכיון

 

 

 

עוד מקיימת הרשות באמצעות מחלקת נוער באגף החינוך מגוון רחב של אירועים והפעלות לילדים ולבני נוער לכל אורך חודשי הקיץ. חלקן ללא עלות או במחיר מסובסד. הפעילויות כוללות אירועים קהילתיים , סדנאות לצעירים, מסיבת מתגייסים, פעילויות חוץ רבות לבני הנוער ועוד. את מגוון הפעילויות הנרחב ניתן יהיה למצוא בדפי הפייסבוק ובאתרים של מחלקת הנוער, מתנ”ס פרדס חנה כרכור ובאתר המועצה.

אילנה זגול, מנהלת אגף החינוך במועצה מציינת כי “אני מוצאת חובה נעימה להודות לכל העוסקים במלאכה, אשר בדרכם המקצועית מגלים מחוייבות לבניית תכניות מעשירות וחוויתיות לילדים ובכך להעניק להם ולהוריהם מענה איכותי ובטוח בתקופת הקיץ”.

 

פרי יגור מציינת עוד כי “אנו מקיימים מגוון פעילויות לטווח רחב של גילאים החל מילדי הגנים באמצעות הקייטנות המסובסדות ועד לצעירים המתגייסים באמצעות מחלקת נוער וקהילה באגף החינוך. כלל הגופים העוסקים בחינוך והעשרה במועצה לוקחים חלק פעיל בייצור מסגרות פעילות איכותיות, בטוחות וחינוכיות בחודשי הקיץ הקרבים. תודה לכלל הצוותים על הירתמותם  לטובת הפעלת מסגרות הקיץ”. 

שתפו את הכתבה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

עוד באתר >>

מודעה
ארכיון כתבות
dd42855d-ecf9-4b1c-a467-8f591c327881-180x300.jpg
WhatsApp-Image-2019-05-06-at-21.13.02-300x300.jpeg
-חגג-פופ-אפ-ענק.png
-סליידר-מרץ-19-235x300.jpg
-מקודם-קיר-קורס-באירוע.jpg