אולי יעניין אותך

רשת החינוך “עתיד” רוצה להקים מרכז ליזמות וחדשנות בחינוך בבנימינה

רשת החינוך “עתיד” רוצה להקים מרכז ליזמות וחדשנות בחינוך בבנימינה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp

רשת החינוך “עתיד” הגישה בקשה למועצה להקצאת מקרקעין לצורך הקמת מרכז ליזמות וחדשנות בחינוך בבנימינה. המקרקעין נמצא בשטח הסמוך למרכז המסחרי “הפיל” בכניסה למושבה.

מהמועצה נמסר כי “מדובר על כוונה לבחון הקמת מרכז חדשנות חינוכי ארצי שיוקם על ידי רשת “עתיד”, עם דגש על מקצועות ההייטק והטכנולוגיה, מרכז שישדרג משמעותית את מערכת החינוך במושבות, יהיה חלק מתכנית “חינוך בדרך שלנו” של המועצה ויהווה אבן שואבת לעסקים וסטארט אפים חדשים בתחום”.

“המועצה פועלת בהקשר זה בהתאם לנוהל הקצאת מקרקעין ופרסומים בדבר הבקשה שהוגשה פורסמו לאחרונה בעיתונות ובסמוך לשטח, בהתאם לנוהל הקצאת קרקע של משרד הפנים. בקשת רשת עתיד תבחן בהתאם להנחיות נוהל זה”. עוד נמסר כי מליאת המועצה כבר אישרה את המשך בחינת הבקשה בישיבתה בחודש מרץ האחרון.

כזכור, החל מהשנה החולפת, לאחר שנים ארוכות בהן רשת ‘אורט’ הפעילה את תיכון בנימינה (שלימים היה מוכר בעיקר כ-‘אורט בנימינה’), זכתה רשת החינוך ‘עתיד’ במכרז להפעלת בית הספר. כעת מבקשים ברשת החינוך להעמיק את השפעתם במושבה בדמות מרכז חדש ליזמות כאמור.

לרשת בתי ספר שונים בכל רחבי הארץ. בין המקומות נמצאים גן יבנה, לוד, קריית מוצקין, ירושלים, ראש העין, כפר קרע, אשקלון, פרדיס, דימונה, חיפה ועוד.

קראו גם >> 

חילופי ניהול: ‘אורט’ הפסידה במכרז, תיכון בנימינה יעבור לרשת ‘עתיד’

מגדלור-פיד ♋


הגיבו על הכתבה:

guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments
ענו על משאל מגדלור-ניוז: איך תחגגו השנה את ראש השנה?

דילוג לתוכן